Evil Eye Film | Konusu | Oyuncuları | Amazon Filmleri - Yorum Güncel

Evil Eye Film | Konusu | Oyuncuları | Amazon Filmleri

Evil Eye Film, konusu, oyuncuları, karakterleri,cast, yorumları, incelemesi, yorum, fragmanı, izle, Amazon filmleri, IMDb puanı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

16.11.2020
Evil Eye Film | Konusu | Oyuncuları | Amazon Filmleri

Evil Eye Film, konusu, oyuncuları, karakterleri,cast, yorumları, incelemesi, yorum, fragmanı, izle, Amazon filmleri, IMDb puanı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

13 Kasım 2020‘de Amazon Prime Video tarafından yayınlanan Blumhouse serisi içerisinde yer alan orijinal gerilim filmidir. Toplam 5 milyon euro’luk bütçe ile çekilen film, toplam 89 dakikadan oluşuyor. Madhuri Shekar‘ın aynı adlı eserinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Elan Dassani ve Rajeev Dassani yaptı. Senaryosunu ise Madhuri Shekar kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sarita Choudbury, Sunita Mani, Omar Maskati ve Bernard White gibi isimler yer alıyor. Korku, gizem ve gerilim türünde olan film IMDb‘de 4,7‘lik puana sahip olabildi.

Evil Eye konusu

Filmin konusu, Hindistan’ın Delhi kentinde yaşayan Usha Khatri, kızı Pallavi’nin sevgilisi olduğunu öğrendiğinde çok mutlu olur. Ancak Usha’nın mutluluğu, Pallavi’nin zengin erkek arkadaşı Sandeep’in geçmişindeki şeytani güçle garip benzerliklerini fark ettiğinde korkuya dönüşür. Şüpheleri arkadaşları ve ailesi tarafından reddedilse de Usha, kızının hayatındaki bu yeni adam hakkında ne kadar çok şey öğrenirse, 30 yıl öncesinden gelen şeytani bir gücün intikamla geri döndüğünden o kadar emin olur. Pallavi, Sandeep ile nişanlandığını duyurduğunda, Usha korkunç bir soruyla yüzleşmek zorunda kalır.

Evil Eye ne demek?

Evil Eye ‘Nazar Boncuğu’ anlamına gelmektedir.

Evil Eye oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Sarita Choudbury, Sunita Mani, Omar Maskati ve Bernard White gibi isimler yer alıyor.

Sarita Choudhury – Usha
Sunita Mani – Pallavi
Bernard White – Krishnan
Omar Maskati – Sandeep
Anjali Bhimani – Radhika
Rachel Cora Wood – Kelly
Ramesh Reddy – Malik
Lena Clark – Sonia
Satya Nikhil Polisetti – Houston Guy
Ash Thapliyal – Amit
Natosha Durr – Barista
Kamran Shaikh – Guruji
Kim Patel – Bhavna

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.