Nocturne Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Nocturne Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

25.10.2020
Nocturne Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Nocturne Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

13 Ekim 2020’de Amazon Prime Video tarafından yayınlanan filmdir. Amazon orjinal içeriği olan film, 1 saat 30 dakikalık süreye sahip. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Zu Quirke üstleniyor. Filmin kadrosunda Sydney Sweeney, Madison Iseman, Jacques Colimon, Ivan Shaw, Julie Benz ve Rodney To gibi isimler yer alıyor. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film, IMDb‘de 2 bini aşan kişi tarafından oylandı ve 5,6‘lık puana sahip oldu. Film Türkiye’de de Amazon Prime Video tarafında izlenebiliyor. Gizem, Korku ve Gerilim türünde yer alan yapım, ‘Noctuno’ adı ile biliniyor. ‘Welcome to the Blumhouse’ adını taşıyan 8 filmlik #AmazonPrime seçkisinden ilk 4 filminden biridir. Bu film ile birlikte yayınlanan diğer filmler ise şu şekilde: Black Box, The Lie (6 Ekim)
Evel Eye (13 Ekim)

Nocturne filmi konusu

Filmin konusu, ablasını geçip prestijli bir klasik müzik konservatuarına girmek için şeytanla bir anlaşma yapan yetenekli bir piyanistin hikayesini konu ediyor. İkiz kız kardeşler Juliet ve Vivian çocukken piyano çalmayı severlerdi. Liseden mezun olunca ve yılın son performansı seni çağırırken Vivian’ın başarıları, Juliet’in sahip olabileceği tüm umutları ve özlemleri gölgede bırakır. Juliet için, kız kardeşinin gerisinde yaşamak, bağlılığının fark edilmediğini görmek anlamına gelirken, Vivian öğretmenlerinin, kohortlarının övgüleriyle flört ediyor. Kendine olan güveni azalan Juliet, yakın zamanda ölen bir sınıf arkadaşının günlüğünde olur. Bu keşif, sarkacı ona doğru sallamaya başlayan bir olaylar zincirini başlatır.

Nocturne Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin kadrosunda, Sydney Sweeney, Madison Iseman, Jacques Colimon, Ivan Shaw, Julie Benz ve Rodney To gibi isimler yer alıyor.

Sydney Sweeney – Juliet
Madison Iseman – Vivian
Jacques Colimon – Max
Ivan Shaw – Dr. Cask
Julie Benz – Cassie

Rodney To – Wilkins
JoNell Kennedy – Gordon
John Rothman – Roger
Brandon Keener- David
Miles McKenna – Alexis
Stephon Fuller – Joshua
A.J. Tannen – Mike
Ji Eun Hwang – Moira
Asia Jackson – Abigail
Phillip Wampler – Waiter

Film yorumları

Nocturne, Blumhouse’a Hoş Geldiniz serisinin sadece en iyi girişi değil, yılların en iyi Blumhouse filmlerinden biridir.

  • Rotten Tomatoes

‘Nocturne’ bolca iyi müziği olan güzel görünümlü bir film ve fena ama dört [Blumhouse] filminden en az sevdiğim film.

-Rotten Tomatoes

Film fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle