Evinde Biri Var Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

Evinde Biri Var (There’s Someone Inside Your House) ekşi, yorum, yorumları, film yorumları, film yorum, Netflix, izle, imdb, altyazılı izle, fragman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Evinde Biri Var Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

Evinde Biri Var (There’s Someone Inside Your House) ekşi, yorum, yorumları, film yorumları, film yorum, Netflix, izle, imdb, altyazılı izle, fragman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix’in yeni korku-gerilim türündeki filmi There’s Someone Inside Your House kütüphanedeki yerini aldı. Yayınlandığı günden bu yana merakla izlenen film Stephanie Perkins’in ‘There’s Someone Inside Your House‘ adlı eserinden sinemaya uyarlandı. Korku – gerilim filmi izlemeyi sevenler hiç vakit kaybetmeden filmi izlemeye koyulmuş olacak ki film ilk günden beri top 10 en çok izlenenler listesindeki yerini koruyor. There’s Someone Inside Your House ya da Türkçe adıyla Evinde Biri Var filmi izleyenler soluğu sosyal medyada ve ekşi sözlükte buldu. Peki izleyenler film hakkında neler söyledi dersiniz? Hadi gelin Evinde Biri Var ekşi ve sosyal medya yorumlarına bir göz atalım. Hem kimbilir belki izlemeyenler izlemeye, izleyenlerse yorum yazmada bulur kendisini?

Evinde Biri Var Film Konusu

Filmin konusu, Makani ile Osborne Lisesindeki arkadaşları, gençleri hedef alan ve onların en büyük sırlarını açıklayan maskeli katilin kim olduğunu bulup onu durdurmaya çabalar.

Makani Young, büyükannesiyle birlikte yaşamak ve liseyi bitirmek için Hawaii’den sessiz, küçük bir kasaba olan Nebraska’ya taşınır, ancak mezuniyet için geri sayım başladığında, sınıf arkadaşları en karanlık sırlarını tüm kasabaya ifşa etmeye kararlı bir katil tarafından takip edilir ve dehşet saçar. kurbanlar, kendi yüzlerinin gerçeğe yakın maskesini takarken. Kendilerine ait gizemli bir geçmişe sahip olan Makani ve arkadaşları, kendileri kurban olmadan önce katilin kimliğini keşfetmelidir.

Evinde Biri Var Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Evinde Biri Var Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

Evinde Biri Var Ekşi Sözlük Yorumları

netflix korku-gerilim filmlerini düzenli olarak takip eden bir benim herhalde. bir tane başlığı açan oluyor, bir tane rastgele izleyen oluyor, üçüncü kişi de ben oluyorum genelde.
(gerçi bu kez ikinci de benim) film olmamış ama yine de izlerken zevk aldım çünkü kampüste geçen teen slasher filmlerini çok sevdiğimden özlemişim bu türde yeni bir filmi. şöyle scream, i know what you did last summer ayarında bir teen slasher çekilse de orgazmdan daha zevkli anlar yaşasak.

  • seryer

2021 yapımı james wan prodüksiyonu film. james wan sinemadaki filmin rakip olmasın diye filmi streaming platformuna satmış. öncelikle ; uyarlandığı kitabı okumadım…
klişeler beni rahatsız etmez. hatta yerinde kullanılan klişeler severim. fakat bu sadece klişelerden oluşan bir filmi seveceğim anlamına gelmiyor.
her “bundan daha kötüsünü artık yapmaz” dediğimde daha kötü bir yapıma imza atan james wan yapımcı koltuğunda.
shawn levykendi filmografisi içindeki en kötü işe imza atmış.
aktör ve aktrisrler o kadar kötü ki gözlerim kanadı.
bu berbat filmin yapılmış olması bile başlı başına tez konusu.

  • justin mcleod

yine manüple edilmiş puana kandım ve daha film başlarken netfliks yazısını görünce kötü bir film olacağını tahmin ettim. korku ve gerilim filmlerinde iyi sayılabilecek bir filmin ortalama imdb puanı 6’dır. eğer 6,5 üzeri ise genel anlamda iyidir (hint filmleri hariç). fakat 7 tam puan görünen filmin aslında 4 puanlık olması netfliks filmlerine has bir özelliktir. bu film klasik lisede geçen slasher filmlerinden. ama hababam sınıfı 3,5 ayarında. e tabi netfliks filmi olunca her 5’li 6’lı arkadaş grubunun değişmez öğeleri erkeksi bir kız ve gay bir erkek. zaten hangimizin arkadaş gruplarında bu tarz arkadaşlarımız olmadı ki!

filmde orjinal hiçbir şey yok. karakterler sempati duyulacak tipler değil. katilin sebebi saçma. herkesi kendi yüzünün maskesini takarak öldürmek fikri de pek korku filmi severleri zevk sarhoşu edecek bir fikir değil. film vasat altı. 4 puanlık çok daha iyi filmler izlediğim için 4 puan bile fazla.

  • oruyaku

klasik bir teen slasher filmi. meraklıysanız bakın ama size muazzam bir oyunculuk, çok değişik bir intikamcı ya da yeni olarak sunduğu bir içerik yok. ölüm sahnelerinde vahşeti sevdim. gore sayılmasa da çoğu insanın bakamayacağı sertlikte.

  • wax simulacra

gay karakter check
erkeksi lezbiyen lgtb kadın karakter check
zenci karakter hem de 2 tane check
açılışta netflix yazısını görmek check
gene vasat altı imdb 4 puanlık film. o da check amk.

ulan netflix millet taşşak geçince de kızıyorsun. bu filmi izleyeceğinize kıçınıza kaş göz çizip aynada izleseniz emin olun bu filmden daha fazla eğlenirsiniz.

  • herkese benden cay shakira yok
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.