Evinde Biri Var Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Evinde Biri Var Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Evinde Biri Var film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi, Netflix filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Evinde Biri Var Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Evinde Biri Var film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi, Netflix filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal yapımı filmdir. Toplam 1 saat 36 dakikadan oluşan film, korku ve gerilim türünde yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Patrick Brice üstlenirken, senaryosunu Henry Gayden kaleme aldı. Stephanie Perkins’in ‘There’s Someone Inside Your House‘ adlı eserinden sinemaya uyarlanan film, ABD yapımıdır.

Filmin oyuncu kadrosunda Sydney Park, Théodore Pellerin, Asjha Cooper, Jesse LaTourette, Diego Josef ve Dale Whibley gibi isimler yer alıyor. Film IMDb‘de 7,3‘lük puana sahip oldu.

Filmin orijinal adı: There’s Someone Inside Your House

Evinde Biri Var konusu

Filmin konusu, Makani ile Osborne Lisesindeki arkadaşları, gençleri hedef alan ve onların en büyük sırlarını açıklayan maskeli katilin kim olduğunu bulup onu durdurmaya çabalar.

Makani Young, büyükannesiyle birlikte yaşamak ve liseyi bitirmek için Hawaii’den sessiz, küçük bir kasaba olan Nebraska’ya taşınır, ancak mezuniyet için geri sayım başladığında, sınıf arkadaşları en karanlık sırlarını tüm kasabaya ifşa etmeye kararlı bir katil tarafından takip edilir ve dehşet saçar. kurbanlar, kendi yüzlerinin gerçeğe yakın maskesini takarken. Kendilerine ait gizemli bir geçmişe sahip olan Makani ve arkadaşları, kendileri kurban olmadan önce katilin kimliğini keşfetmelidir.

Evinde Biri Var oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Sydney Park, Théodore Pellerin, Asjha Cooper, Jesse LaTourette, Diego Josef ve Dale Whibley gibi isimler yer alıyor.

Sydney Park – Makani Young
Théodore Pellerin – Oliver “Ollie” Larsson
Asjha Cooper – Alex Crisp
Jesse LaTourette – Darby
Diego Josef – Rodrigo
Dale Whibley – Zach Sanford
Burkely Duffield – Caleb Greeley
Sarah Dugdale – Katie Koons
Markian Tarasiuk – Jackson Pace
Zane Clifford – Macon Bewley
William Edward – Randall
Emilija Baranac – Hailey
Ivy Matheson – Kayla
Kayla Heller – Olivia Grace

Fragmanı

Film Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.