For All Mankind Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon - Yorum Güncel

For All Mankind Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

For All Mankind dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman çıkacak, Apple tv+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

16.12.2020
For All Mankind Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

For All Mankind dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman çıkacak, Apple tv+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

1 Kasım 2019‘da Apple Tv+ tarafından yayınlanmaya başlayan Apple Tv+ orijinal içeriği dizidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi olumlu sonuçlar alınca 2.sezon onayını kısa sürede aldı. Yayıncı Apple 2.sezon çıkmadan 3.sezon onayını da verdi. İlk sezonu 1 Kasım 2019’da yayınlanmaya başladı, 20 Aralık’ta yayınlanan bölümü ile sezon finali yaptı. Dizinin yaratıcılığını Ronald D. Moore, Ben Nedivi, Matt Wolpert gibi isimler üstlenirken, geniş bir yönetmen ve senaryo ekibi ile çekildi. Dizinin oyuncu kadrosunda Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Sarah Jones, Shantel VanSanten ve Jodi Balfour gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb’de 11 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,6‘lık puana sahip oldu. Dizinin 2.sezon yayın tarihi de Apple tarafından açıklandı. Dizinin Türkçe ismi ise ‘Tüm İnsanlık için’

For All Mankind konusu

Dizinin konusu, Birleşik Devletler ve Sovyetler Birliği arasında yaşanan uzay yolculuğu rekabetini konu ediyor. Rekabetin hala devam ettiği alternatif bir dünyanın resmedildiği dizide, uzay yarışının merkezinde yer alan astronotlar ve mühendislerin bu süreçte yaşadıklarına, onların ve ailelerinin hayatlarına odaklanılıyor. Dizide, NASA’nın en başarılı astronotlarından biri olan başkarakter Edward Baldwin’e Joel Kinnaman hayat veriyor.

For All Mankind oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Sarah Jones, Shantel VanSanten ve Jodi Balfour gibi isimler yer alıyor.

Joel Kinnaman – Edward Baldwin
Michael Dorman – Gordo Stevens
Wrenn Schmidt – Margo Madison
Sarah Jones – Tracy Stevens
Shantel VanSanten – Karen Baldwin
Jodi Balfour – Ellen Wilson
Krys Marshall – Danielle Poole
Sonya Walger – Molly Cobb
Cynthy Wu – Kelly Baldwin
Coral Peña – Aleida Rosales
Casey W. Johnson – Danny Stevens
Chris Agos – Buzz Aldrin
Matt Battaglia – John Glenn
Chris Bauer – Deke Slayton
Jeff Branson – Neil Armstrong

For All Mankind 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi 19 Şubat 2021’de 2.sezonu ile seyircisiyle buluşacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.