Home Before Dark Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple tv+ Dizileri

Home Before Dark dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Apple tv+ Dizileri, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Home Before Dark Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple tv+ Dizileri

Home Before Dark dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Apple tv+ Dizileri, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

3 Nisan 2020′de Apple’in dijital platformu olan Apple tv+‘da yayınlanmaya başlayan dizidir. ABD yapımı olan dizinin sezonu toplam 10 bölümden oluşuyor. Dana Fox, Dara Resnik tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini Jon M. Chu, Kat Candler ve Jim Mckay üstlendi. Dizinin senaryosunu ise Dana Fox & Dara Resnik, Lucas O’Connor, Ann Cherkis gibi isimler kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Jim Sturgess, Brooklynn Prince, Abby Miller, Michael Weston, Kylie Rogers, Joelle Carter ve Aziza Scott gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 5 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,5’lik puana sahip oldu. Suç, Gizem ve Dram türündeki dizinin 2.sezon onayı aldığını da belirtelim.

Home Before Dark konusu

Dizinin konusu, Hilde Lysiak, 11 yaşındaki çocuk muhabirin hikayesini konu ediyor. Ailesiyle birlikte göl kenarındaki küçük bir kasabaya taşınan Hilde, tüm kasabanın örtbas etmeye çalıştığı bir davayı gün yüzüne çıkarıyor. Gazeteciliğe ilgi duyan Hilde’nin cinayeti aydınlatması ülke çapında büyük yankı getiriyor ve yaşından ötürü büyük bir tartışma başlıyor. Gerçek bir yaşam öyküsünden uyarlanan dizide Brooklynn Prince, Hilde Lysiak karakterine hayat veriyor.

Home Before Dark oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jim Sturgess, Brooklynn Prince, Abby Miller, Michael Weston, Kylie Rogers, Joelle Carter ve Aziza Scott gibi isimler yer alıyor.

Jim Sturgess – Matt Lisko
Brooklynn Prince – Hilde Lisko
Abby Miller – Bridget Jensen
Kylie Rogers – Izzy Lisko
Michael Weston – Lt. Frank Briggs, Jr.
Joelle Carter – Principal Kim Collins
Aziza Scott – Deputy Mackenzie ‘Trip’ Johnson III
Louis Herthum – Sheriff Frank Briggs, Sr.1
Adrian Hough – Mayor Jack Fife
Jibrail Nantambu – Donny Davis
Deric McCabe – Wesley ‘Spoon’ Witherspoon
Nicholas Holmes – Young Frank
Dean Petriw – Young Matt
Reed Birney – Sylvester Lisko
Mila Morgan – Ginny Lisko
Rio Mangini – Ethan
Kiefer O’Reilly – Young Richie

Home Before Dark 2.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi yayıncısı Apple tarafından 2.sezon onayını aldı. Ancak dizinin 2.sezon yayın tarihi hakkında henüz net bir veri bulunmuyor. Ancak 2021’in ilk aylarında dönmesi bekleniyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.