Fulya Kalfa kimdir? CNN Türk Haber Spikeri

Fulya Kalfa kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, yaşı, boyu, kilosu, nereli, burcu, CNN Türk Haber Spikeri, boşandı mı, kaç yaşında, evli mi, ekşi, programları, Instagram hesabı, twitter

22.02.2021
Fulya Kalfa kimdir? CNN Türk Haber Spikeri

Fulya Kalfa kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, yaşı, boyu, kilosu, nereli, burcu, CNN Türk Haber Spikeri, boşandı mı, kaç yaşında, evli mi, ekşi, programları, Instagram hesabı, twitter gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Fulya Kalfa Kimdir?

Fulya Kalfa 13 Temmuz 1983 yılında Ankara’da doğdu. Eğitim hayatına Ankara’da başladı, ilkokul ve ortaokulun ardından Özel Arı Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Daha sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı.

Kariyeri

Kalfa, 2005 yılında televizyonculuk kariyerine TV 8 kanalında çalışmaya başlayarak adımını attı. TV 8’de Erkan Tan ile Başkent’ten programında yer aldı. Daha sonra yine TV 8 ekranlarında yayınlanan Life Style programının yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptı. Bunun yanında çeşitli haber, siyaset ve sanat programlarında yönetmen, yapımcı ve editör olarak görev yaptı. Ardından Ciner Yayın Holding’in sahibi olduğu ve ismi değiştirilen Kanal 7/24 isimli spor kanalında spiker olarak çalışmaya başladı. Burada Spor Sayfası, Transfer Dosyası ve Orta Saha gibi programları hazırlayıp sundu. Bir dönem köşe yazarı olarak spor ile ilgili yazılar yazdı. 2016 yılına Habertürk kanalında çalışmaya başlayarak burada ana haber bülteninin ve gece bülteninin sunuculuğunu üstlendi.  İki yıl boyunca Habertürk’te çalıştıktan sonra 2018 yılında CNN Türk kanalına transfer oldu. CNN Türk’te hafta içi her gün yayınlanan Günün Sonu programını sunmaya başladı. Ardından CNN Türk Ana haber bültenini sunmakla görevlendirildi. Günümüzde hala CNN Türk kanalındaki görevine devam etmektedir.

Fulya Kalfa Özel Hayatı

Fulya Kalfa bir röportajı sırasında ailesine çok bağlı olduğunu ve bir ilişkiye ayıracak vaktinin olmadığını dile getirmiştir. Hayvan sever bir kişililiğe sahip olduğu için Şans isminde bir kedisinin olduğunu aynı zamanda hayvan haklarının savunulmasında her zaman gönüllü olduğunu aktarmıştır. İlerleyen zamanlarda da tartışma programı ya da bir talk show programı sunmak istediğini, yürüyüş yapmayı çok sevdiğini ve haftada dört gün fitness ve pilates yaptığını da belirtmiştir.

Fulya Kalfa Yaşı | Kaç Yaşında?

37

Boyu

1.75

Kilosu

58

Fulya Kalfa Instagram hesabı

@fulyakalfa

Evli mi? Boşandı mı?

Bekar

Burcu

Yengeç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.