Furia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Viaplay - Yorum Güncel

Furia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Viaplay

03.01.2022
Furia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Viaplay

Furia dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, ne zaman başlayacak, Viaplay dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

26 Eylül 2021’de yayınlanmaya başlayan Norveç yapımı dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi, suç, dram ve gerilim türünde yer alıyor. Viaplay orijinali olan dizi Almanca, İngilizce ve Norveçce dilleri barındırıyor.

Dizinin yönetmenliğini Magnus Martens ve lars Kraume üstlenirken, senaryosunu Embla Veier Bugge, Helena Johanne Nielsen ve Nikolaj Frobenius kaleme aldı.

Dizi IMDb‘de 2 bine yakın oy aldı ve 7,0‘lık puana sahip oldu.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ine Marie Wilmann, Nina Kunzendorf, Pål Sverre Hagen, Preben Hodneland, Cecilie A. Mosli ve Hallvard Holmen gibi isimler yer alıyor.

Furia konusu

Dizinin konusu, Asgeir ve Ragna, radikal sağcı gruplar ve takipçilerden oluşan bir ağa karışırlar ve onları Norveç fiyortlarından Almanya’nın seçimlerine hazırlanan bir Berlin’e bir yolculuğa gönderirler.

Polis Asgeir, geçmişinden kaçan ve yeni bir kimlikle kızıyla birlikte Norveç’in batısındaki pastoral küçük bir kasabaya taşınır. Yerel mülteci merkezindeki bir çatışma, Asgeir’in korkunç bir sırrı olan gizemli Ragna ile karşılaşmasına neden olur. O, karanlık ve uğursuz fikirleri küresel bir izleyici kitlesine yayan aşırı sağcı bir yazar olan Furia. Trajik bir cinayet hem Asgeir’i hem de Ragna’yı tehlikeye atarak Norveç ve Avrupa’daki güçleri küçük bir kasaba cinayetinden çok daha tehlikeli hale getirir. Radikal sağcı gruplar ve takipçilerden oluşan bir ağa takılıyorlar – politikacılar kutuplaşmayı zorlarken ve şiddet yanlısı aşırılık yanlıları Avrupa’yı sonsuza dek değiştirmeyi amaçlayarak radikalleşmeye çalışırken, onları Norveç fiyortlarından Almanya’nın seçimlerine hazırlanan bir Berlin’e bir yolculuğa gönderiyorlar.

Furia oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ine Marie Wilmann, Nina Kunzendorf, Pål Sverre Hagen, Preben Hodneland, Cecilie A. Mosli ve Hallvard Holmen gibi isimler yer alıyor.

Ine Marie Wilmann – Ragna
Nina Kunzendorf – Kathi
Pål Sverre Hagen – Asgeir
Preben Hodneland – Ole
Cecilie A. Mosli – Inger
Hallvard Holmen – The Chief
Ulrich Noethen – Brehme
Johann von Bülow – Helmut
Benjamin Sadler – Ruben Voss
Christian Berkel – Minister Hardenberg

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.