Galaksinin Koruyucuları 4 Olacak Mı?

06.05.2023
Galaksinin Koruyucuları 4 Olacak Mı?

Galaksinin Koruyucuları 4 olacak mı, devam filmi olacak mı, fragman, izle, konusu, oyuncuları, ne zaman çıkacak, gelecek mi, Guardians of the Galaxy gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Marvel evreninin gözdelerinden biri olan Galaksinin Koruyucuları filmi 3. devam filmi ile 5 Mayıs 2023’te geri döndü.

Başarılı filmlere imza atan James Gunn’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmde, Rocket Rakun’un hayatını kurtarmak için yeniden bir araya gelen Koruyucular’ın hikayesi anlatılıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sylvester Stallone ve Roket’in seslendirmeni olarak Bradley Cooper yer alıyor.

2 saat 30 dakikadan oluşan film komedi ve macera temalı Marvel filmi hakkında Galaksinin Koruyucuları 4 olacak mı? sorusu merak ediliyor.

Bu sorununun yanıtı içeriğimizde!

Galaksinin Koruyucuları 3 Filmi Konusu

Filmin konusu: Serinin yeni filminde, sevilen dışlanmışlar çetesi bugünlerde biraz farklı görünüyor. Koruyucuları, Hiçbir Yer’i Koleksiyoncu’dan aldıktan sonra Thanos’un yarattığı şiddetli zararı gidermeye çalışırken görüyoruz. Hiçbir Yer’i sadece kendileri için değil, haşin evren tarafından yurtsuz bırakılan bütün mülteciler için güvenli bir yer haline getirmek istemektedirler. Ama çok geçmeden Roket’in çalkantılı geçmişinin yankıları hayatlarını altüst eder. Gamora’nın kaybını atlatamayan Peter Quill, Roket’in hayatını kurtarma görevi için ekibini etrafına toplamalıdır ve bu öyle önemli bir görevdir ki, başarılı olmazlarsa bizim bildiğimiz haliyle Koruyucular’ın sonunu getirebilir.

Galaksinin Koruyucuları 3 Filmi Hakkında

Galaksinin Koruyucuları 4 Olacak Mı?

Yönetmen James Gunn daha önce serinin Galaksinin Koruyucuları 3 filminin serinin son filmi olacağını belirtmişti. Bununla birlikte, orta aafter creditste, Rocket Racoon, Groot, Kraglin, Cosmo the Spacedog, Adam Warlock ve Phyla-Vell’den (High Evolutionary’den kurtarılan bir çocuk) oluşan yepyeni bir ekibi tanıtmış oldu.

Henüz Marvel tarafından hiçbir şey onaylanmasa da, bu after credits ile, bu yeni Muhafızlar dizisine odaklanan potansiyel bir dördüncü film hazırlıyor olabilir. Bununla birlikte doğrulanan şeylerden biri de Chris Pratt’ın Peter Quill namı diğer Star-Lord olarak geri döneceğidir.

YORUMLAR

canlı tv izle