Galaksinin Koruyucuları 3 Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

04.05.2023
Galaksinin Koruyucuları 3 Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Galaksinin Koruyucuları 3 (Guardians of the Galaxy Volume 3) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen filmlerinden olan “Galaksinin Koruyucuları” serisinin yeni filmidir. Başarılı filmlere imza atan James Gunn’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmde, Rocket Rakun’un hayatını kurtarmak için yeniden bir araya gelen Koruyucular’ın hikayesi anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sylvester Stallone ve Roket’in seslendirmeni olarak Bradley Cooper yer alıyor.

Komedi, aksiyon ve macera temalı film toplam 2 saat 30 dakikadan oluşuyor. Serinin son filmi 5 Mayıs 2023’de vizyona girerek sevenleri ile buluşacak.

Galaksinin Koruyucuları 3 Filmi Konusu

Filmin konusu: Serinin yeni filminde, sevilen dışlanmışlar çetesi bugünlerde biraz farklı görünüyor. Koruyucuları, Hiçbir Yer’i Koleksiyoncu’dan aldıktan sonra Thanos’un yarattığı şiddetli zararı gidermeye çalışırken görüyoruz. Hiçbir Yer’i sadece kendileri için değil, haşin evren tarafından yurtsuz bırakılan bütün mülteciler için güvenli bir yer haline getirmek istemektedirler. Ama çok geçmeden Roket’in çalkantılı geçmişinin yankıları hayatlarını altüst eder. Gamora’nın kaybını atlatamayan Peter Quill, Roket’in hayatını kurtarma görevi için ekibini etrafına toplamalıdır ve bu öyle önemli bir görevdir ki, başarılı olmazlarsa bizim bildiğimiz haliyle Koruyucular’ın sonunu getirebilir.

Galaksinin Koruyucuları 3 Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Yenilmezler: Son Oyun” ve “Jurassic World: Hakimiyet” filmlerinde rol alan başarılı oyuncu Chris Pratt yer alıyor. Ayrıca “Avatar: Suyun Yolu” filminde rol alan Zoe Saldana’nın yanı sıra Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Sean Gunn, Sylvester Stallone, Will Poulter, Chukwudi Iwuji, Nathan Fillion ve Daniela Melchior gibi isimlerde filmde yer alıyor.

Karakterleri

Chris Pratt – Peter Quill/Star-Lord
Zoe Saldana – Gamora
Dave Bautista – Drax
Vin Diesel – Groot (voice)
Bradley Cooper – Rocket (voice)
Karen Gillan – Nebula
Pom Klementieff – Mantis

Elizabeth Debicki – Ayesha
Sean Gunn – Kraglin / On-Set Rocket
Sylvester Stallone – Stakar Ogord
Will Poulter – Adam Warlock
Chukwudi Iwuji – The High Evolutionary
Nathan Fillion – Master Karja
Daniela Melchior

Film Fragmanı

Galaksinin Koruyucuları 3 Film Yorumları

güzel bir film geliyor gibi duruyor. slyvester stallone adını görmek heyecanlandırdı. kilit bir rolde olur umarım bu sefer.

feanorr

fragmana bakılırsa filmin iyi olacağı gözüküyor ancak beğenmediğim bir nokta var: adam warlock’un saçları. keşke çizgi romandaki gibi uzun saçlı olsaydı. kısa saçlı hali garip durmuş altın yüzüyle.

captaintropol

yıllardır beklediğim, kozmik üçlemenin üçüncü ve son bölümü. her güzel şeyin sonu hatta sonsuzluktan, gökyüzüne…

feradm

yeni paylaşılan tanıtım videolarına bakılırsa marvel görsel efekt konusunda geriye gitmeye devam ediyor.

bana bak carikli sensin

Galaksinin Koruyucuları 4 Olacak Mı?

Vizyondaki filmleri bizimle takip edin:

Kuralsızlar Filmi Konusu | Oyuncuları | 2023

YORUMLAR

canlı tv izle