Geçmişe Dönüş (Memory) Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Geçmişe Dönüş (Memory) Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

17.06.2022
Geçmişe Dönüş (Memory) Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Geçmişe Dönüş (Memory) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, Netflix, imdb, 2022, fragman, yönetmeni, başrolü, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Dario Scardapane‘in senaryosundan Martin Champbell tarafından geliştirilen bir 2022 Amerikan aksiyon gerilimi filmidir. Filmde The Grey, The A-Team, Kinsey ve Schindler’s List gibi filmlerde izlediğimiz Liam Neeson‘ı bir kiralık suikastçi olarak izleyeceğiz. Filmde ayrıca Monica Bellucci, Guy Pearce ve Taj Atwal gibi isimler de yer alıyor. İlk kez Amerika’da Open Road Filmleri’nde yayınlanan film Türkiye’de 17 Haziran 2022 tarihinde vizyonda yerini alacak.

Orijinal adı Memory olan film 1 saat 54 dakikadan oluşuyor. İzleyenlerinden olumlu eleştiriler alan film imdb’de 5,6 gibi ortalama bir puana sahip. (Güncel imdb puanı için tıklayınız)

Geçmişe Dönüş Filmi Konusu

Memory filmi, peşindeki kötü adamlardan kurtulmaya çalışan eski bir suikastçinin hikayesini ele alıyor.

Kiralık bir suikastçi olan Alex ( Liam Neeson) emekli olmadan evvel son bir göreve hazırlanmaktadır. Ama bu görevde bir suç örgütü için işi yarım bırakmak zorunda kalır. Hayatta kalmak için ölmesini isteyenlerin peşine düşen Alex’in aklındaki için ayrıntılar günden güne azalmaktadır.

Geçmişe Dönüş Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde The Grey, The A-Team, Kinsey ve Schindler’s List gibi filmlerde izlediğimiz Liam Neeson’ı bir kiralık suikastçi olarak izleyeceğiz. Filmde ayrıca Monica Bellucci, Guy Pearce ve Taj Atwal gibi isimler de yer alıyor.

Karakterleri

Liam Neeson – Alex Lewis
Guy Pearce – Special Agent Vincent Serra
Taj Atwal – Special Agent Linda Amisted
Harold Torres – Det. Hugo Marquez
Ray Fearon – Special Agent Gerald Nussbaum
Monica Bellucci – Davana Sealman
Ray Stevenson – Det. Danny Mora
Mia Sanchez – Beatriz Leon
Daniel De Bourg – William Borden
Natalie Anderson – Maryanne Borden

Film Fragmanı

https://www.ntv.com.tr/video/n-life/kultur-ve-sanat/gecmise-donus-fragmani,KeALn2_pWkK2t1L5Xq4K9Q

Geçmişe Dönüş Film Yorumları

malum ortamlara düşen liam neeson filmi. taken 43 de diyebiliriz. seviyorum bu adamın filmlerini, izlerken dayak yemiş gibi rahatlıyorsunuz sonra aklınızda tek bir sahnesi bile kalmıyor.
detaylarını hatırladığım tek bir liam neeson filmi yok ama hepsini izliyorum.*

  • it was a bright cold day in april

malum ortamlarda izlediğim film, seyretsende olur seyretmesende tarzında.yalnız film boyunca ben bu kadını nerden tanıyorum diye takıldım film bitince oyunculara baktım monica bellucciymiş arkadaş monicayı çökerten hayat bize neler yapmaz çok yaşlanmış.

  • cmmtn

liam neeson abimizin yeni filmi. iyi ya da kötü ben bu adamın filmlerini izlerim arkadaş.
edit: allah kahretsin çok kötü film ya. liam neeson sabrımızı zorlama dedee

  • sennediyonlan

70 yaşına gelen liam neeson dedemin gene döktürdüğü film olmuş. şu hayatta liam neeson, gerald butler ve jason statham ölene kadar film çeksin ben ölene kadar izlerim arkadaş
nedendir bilmiyorum ama benim liam neeson fetişim var. bu adamın bundan önce grey wolf dan beri her filminde hep ayni karakteri itinayla ve özenle oynamasını seviyorum. ice road, the marksman, honest thief, cold pursuit, comuter, run all night, non-stop, blacklight gibi tüm filmlerinde şimdi anananızı laciverte boyadım karakterini oynuyor.

  • herkese benden cay shakira yok

bunak kiralık katil hikayesi.
eski toprak oyuncuların buluştuğu orta şeker, hafiften leon tadında bir film.
6,5 / 10

  • canabag

Bu içeriğimizi de sevebilirsiniz;

Yaşamaya Bak Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR