Yaşamaya Bak Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Yaşamaya Bak Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

14.06.2022
Yaşamaya Bak Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Yaşamaya Bak (C’mon C’mon) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, Netflix, Mike Mills, imdb, 2022, fragman, yönetmeni, başrolü, Joaquin Phoenix, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Beginners, 20th Century Women ve Thumbsucker gibi filmlerin yönetmeni Mike Mills tarafından yazılıp ve yönetilen 2021 Amerikan siyah-beyaz drama filmidir. Filmin başrollerinde yakın zamanda Her, Joker gibi filmlerde izlediğimiz Joaquin Phoenix yer alıyor. Filmde ona Gaby Hoffmann, Scoot McNairy, Molly Webster, Jaboukie Young-White ve Woody Norman gibi isimler eşlik etti. Dünya prömiyerini 48. Telluride Film Festivali ile yapan film, performansları, yönetmenliği ve sinematografisi ile eleştirmenlerden övgüler aldı.

New York, Los Angeles, Detroit ve New Orleans’ta çekimleri gerçekleştirilen filmde Joaquin Phoenix‘i radyo muhabir Johnny olarak izleyeceğiz. İzleyenlerinden 7,5 imdb puanı toplayan dram türündeki filmin süresi 1 saat 49 dakikadan oluşuyor.

Filmin orijinal ismi C’mon C’mon‘dur.

Yaşamaya Bak Filmi Konusu

Johnny, çeşitli çocuklarla dünyaları ve gelecekleriyle ilgili düşünceleri hakkında röportajlar yapmak için ülkeyi dolaşan duygusal olarak bodur ve yumuşak sözlü bir radyo gazetecisidir. Ancak Johnny, genç yeğeni Jesse’ye bakmakla meşguldür. Jesse yeni bir bakış açısı getiriyor ve eyaletten eyalete seyahat ederken, duygusal tabloları Johnny’ye etkili bir şekilde çeviriyor.

Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları

Filmin başrollerinde Joaquin Phoenix, Gaby Hoffmann, Scoot McNairy, Molly Webster, Jaboukie Young-White ve Woody Norman gibi isimler yer alıyor.

Karakterleri

Joaquin Phoenix – Johnny
Gaby Hoffmann – Viv
Woody Norman – Jesse
Scoot McNairy – Paul
Molly Webster – Roxanne
Jaboukie Young-White – Fern
Deborah Strang – Carol
Sunni Patterson – Sunni
Jenny Eliscu – Garson
Mary Passeri – Behavioral Center Nurse
Brandon Rush – ER Hemşire
Brey’on Shaw – Brey’on

Film Fragmanı

Yaşamaya Bak Film Yorumları

joaquin phoenix olmasa tamamını izler miydim emin değilim ama gayet sakin olmasına rağmen oldukça akıcı ilerliyor film.
çocuklar bambaşka ve eşsiz dünyalar barınıdırıyorlar içlerinde. woody norman denilen velet oldukça yetenekli. izlemeye değer bir film bence. çocukların özgürce kendilerini ifade etmeleri,olgun cevapları kendi çocukluğumu sorgulattı bir an. iyi seyirler genjler…

  • imbalanced

son zamanlarda seyrettiğim en iyi film.
iyi film bulmakta zorlanıyorum, sanki hepsi zamanında yapılmış ve bitmiş gibi.
bunun gibi filmler var bir de. elde kağıt kalem, not alsın istiyor insan.
çok gerçek bir hikaye, aynen de öyle çekilmiş. oyunculuklar muazzam.
annenin çocukla olan ilişkisine hayran kaldım ilk.
pür dikkat dinleyişi, onu anlaması, çocuğun dünyasını sağladığı uyum.
çocuğu dikkatlice, sabırla anlamaya çalışması ama sabrının tükendiği zamanlar, şu annelerin üzerindeki baskı, çocuk yetiştirmenin ne kadar zor olduğu…
aralarındaki müthiş dürüstlük ve kendilerini ifade ediş şekilleri…
birlikte geçen günler, saatler, bir ömür sonrası en çok tanıdığını, bildiğin çocuğun için “ne sen beni tam tanıyabileceksin, ne ben seni” lafı… bu beni azıcık mahvetmiş olabilir.
değişeceğiz, anlar hepimizde farklı kalacak, herkes başka bir şey alacak geçmişten… kim ne, ne kadarını hatırlayacak belirsiz. mahvoldum.

  • boktucokguzelkoktu

Masumlar Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR