Rastgele Yazı

Get Even Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Get Even Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Get Even dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon ne zaman, Kitty kim, Bree kim, Olivia kim, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, 15 Şubat 2020’de BBC iplayer dizisi olarka yayınlanmaya başlayan İngiliz yapımı gençlik dizisidir. Her bölümü 21 ila 28 dakika arasında değişen yapım, suç, gerilim ve gençlik dizisi kategorisinde yer alıyor. Dizinin kadorsunda Kim Adis, Mia McKenna Bruce, Jessica Alexander ve Bettany Antonia gibi isimler yer alıyor. Holly Phillips tarafından yaratılan dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşuyor. İMDb’de dizinin elde ettiği puan 6,0 olarak belirlenmiş. Dizinin yönetmenliğini Sarah Walker, Andrew Gunn ve Max Myers gibi isimler üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Holly Phillips’in de yer aldığı Sameeta Steward, Kate O’Connell-Lauder, Dan Berlinkag, gibi isimlerin yer aldığı senaryo ekibi tarafından kaleme alındı. Dizinin 2.sezonu ile ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Dizi Türkiye Netflix tarafından yayınlanıyor.

Get Even konusu

Özel okulda okuyan dört sınıf arkadaşı, ustalık gerektiren gizli bir intikam eyleminde bir araya gelir ve okuldaki adaletsizlikleri açığa çıkarmak için birlikte çalışır. Bannerman’de yeni bir yıl, okul konseyiyle ve S’nin bir sürpriziyle başlar. Ama adalet yerini bulurken kızlar, kişisel sorunlarla karşı karşıya kalır. Kitty, Olivia, Margot ve Bree; Mika için bir araya gelir. Margot, yeni bir ders dışı etkinlik arar. Olivia’nın stratejik hamlesi, şoke edici sonuçlara yol açar. Bir trajedinin ardından kızlar işin gereklilikleriyle boğuşur. Bree’nin sert dış görünüşü un ufak olur. Amber, Olivia ile yüzleşir. Kitty, Donte ile bağ kurar. Bir düşmanın geri dönmesiyle işler S için daha ciddiye biner. Bree, isyankârlığının bedelini öder. Margot, tatlı bir teklif alır ve doğru yanıtı vermekte zorlanır. Logan’ın Margot ile hikâyesini paylaşmasıyla en karanlık gerçekler açığa çıkar. Bree, Olivia ve Kitty, son bir önemli intikam için birbirlerine destek olabilecekler mi?

Get Even oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadorsunda Kim Adis, Mia McKenna Bruce, Jessica Alexander ve Bettany Antonia gibi isimler yer alıyor.

Kim Adis – Kitty
Bethany Antonia – Margot

Jessica Alexander – Olivia
Mia McKenna-Bruce – Bree
Kit Clarke – Logan
Joe Ashman – Rex
Jake Dunn – Christopher
Razan Nassar – Amber
Chris J Gordon – Donte
Isaac Rouse – John
Emily Carey – Mika
Priya Blackburn – Meera
Danny Griffin – Shane
Joelle Rae – Jemima
Charlie Anson – Mr Harrington
Natasha Atherton – Detective Aalia Misra

Get Even 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezonu ile ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*