Dirty John Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

Dirty John Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Dirty John dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, 2.sezon ne zaman, 3.sezon ne zaman, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

01.08.2020
Dirty John Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Dirty John dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, 2.sezon ne zaman, 3.sezon ne zaman, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, 25 Kasım 2018’de yayınlanmaya başlayan Bravo adlı Amerikan paralı yayın yayınladığı bir su. dizisidir. İlk sezonunun ardından yayınmcı değiştiren dizi 2.sezon USA Network tarafından yayınlandı. Alexandra Cunningham tarafından tasarlanan dizi, Christopher Goffard’ın aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. 2018’de yayınlanan ilk sezounun ardından 2.sezonu Mayıs 2020 yılında yayınlandı. Şu ana kadar 2 sezon ve toplam 16 bölümden oluşan dizi, İMDb’de 12 bin kişinin oylaması ile 7,2^lik puana sahip oldu. Dizinin kadrosunda Marvel’in ilk Hulk karakterine hayat veren Eric Bane başrolde yer alırken, Bana’ya Connie Britton, Christian Slater, Juno Temple, Julia Garner gibi isimler eşlik ediyor. Her bölümü 42-50 dakika olan dizi, Altın Küre ve Critic Choise Television ödüllerinde adaylık kazandı ancak ödül alamadı.

Dirty John konusu

Farklı hikâyeler, aynı ölümcül son. Aşk ve kontrolün iç içe geçtiği bu gerçek suç öykülerinde Debra Newell ve Betty Broderick’in hayatları cinayetle sarsılır. Çarpık aşk temalı bu gerçek suç dizisinde Connie Britton, Debra Newell’ı; Amanda Peet, Betty Broderick’i canlandırıyor. Newport Beach’te yaşayan zengin iç mimar Debra Newell, ailesinin kaygılarına rağmen John Meehan ile pervasızca bir ilişkiye başlar.John ile lüks bir yeni eve yerleşen Debra, ilişkilerindeki uyarı işaretlerini görmezden gelir. Ancak Veronica şüphelerini araştırmak için harekete geçer. John’ın karanlık geçmişine dair öğrendikleriyle sarsılan Debra, bir sonraki adımını planlar. Geçmişte ise şans eseri bir karşılaşma, John’ın ihanetini ifşa eder. Geçmişte ve şimdiki zamanda hatalar bağışlanırken Debra, John konusunda ne yapacağına dair tereddüt yaşar. Yıllar önce Debra’nın annesi bir aile trajedisi ile uğraşır.
Hastaneden çıkan zayıf durumdaki John, Debra’yı tekrar kendine çeker. Ailesi Debra’yı dışlar. Geçmişe dönüşler, John’ın hastalıklı aile dinamiklerini mercek altına alır. Debra ve John’ın birlikte avukata gitmesi herkesi şaşırtır. Geri dönüşlerde azimli bir polis, ilk Bayan Meehan’ın yardımıyla John’a giderek yaklaşır. John’ın dolandırıcılık operasyonuna farklı bir bakış, korku içindeki Debra dâhil John’ın kurbanlarını yönlendirmek için kullandığı yalanları ve tehditleri açığa çıkarır. Debra hayatına devam etmeye çalışırken John’un öfkesi kontrolden çıkar ve Debra’nın ailesinden birini umutsuz bir hayatta kalma mücadelesiyle karşı karşıya bırakır.

Dirty John oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Marvel’in ilk Hulk karakterine hayat veren Eric Bane başrolde yer alırken, Bana’ya Connie Britton, Christian Slater, Juno Temple, Julia Garner gibi isimler eşlik ediyor.

Eric Bana – John Meehan
Connie Britton – Debra Newe
Christian Slater – Dan Broderick
Amanda Peet – Betty Broderick
Rachel Keller – Linda Kolkena
Julia Garner – Terra Newell
Holley Fain – Evelyn Crowley
Lena Georgas – Janet Ravis
Juno Temple – Veronica Newell
Anna Jacoby – Heron- Jenny Broderick
Lily Donoghue – Tracy Broderick
Missi Pyle – Karen Kintner
Cliff Chamberlain – Rich Crowley
Emily Bergl – Marie Stewart
Cameron Crovetti – Ryan Broderick
Miles Emmons- Anthony Broderick

Dirty John 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi, 14 Ağustos’ta Netflix tarafından 2.sezonu yayınlanacak. Dizinin 3.sezonu ile ilgili ise henüz bir açıklama yok ancak, dizinin devam etmesi bekleniyor. Zira 2020’de yayınlanan 2.sezon bölümlerinin İMDb’de en düşük 7,5 en yüksek 8,4 olarak oylandı. Bu da dizinin beğenisi açısından bir fikir veriyor.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR