You Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

You Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

You dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, Netflix dizileri, fragmanı, izle, 3.sezon ne zaman gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

27.07.2020
You Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

You dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, Netflix dizileri, fragmanı, izle, 3.sezon ne zaman gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

You Dizi hakkında

Dizi, ilk olarak 9 Eylül 2018’de Amerikanın reality showları ile ünlü kanalı Lifetime tarafından yayınlandı. İlk sezon sonrası lifetime diziyi iptal etti. Dizinin iptal olmasının ardından ilk sezonunu yayınlayan Netflix, olumlu sonuçlar alınca dizinin 2.sezonunu yapması için onay verdi. Böylelikle dizi, 26 Aralık 2019’da yayınlanan 2.sezonu ile yeniden seyircisi ile buluştu. Dizinin ilk sezonunda Penn Bedgley, Elizabeth Lail, Shay Mitchell, Zach Cherry, Ambyr Childers ve Luke Padovan gibi isimler yer aldı. Dizinin 2.sezonu ise ilk sezondaki hikayeden farklı olarak işlendi ve haliyle oyuncu kadrosu da değişti. Dizinin 2.sezonunda Penn Bedley’in partneri Victoria Pedretti olurken, Jenna Ortega, James Scully, Carmela Zumbado yer aldı. Dizi topalm 2 sezon ve 20 bölümden oluşuyor. İMDb’de 127 bin kişi tarafından oylanan yapım 7,8’lik puana sahip oldu. Dizi Psikolojik gerilim türünde yer alıyor. Her bölümü 41-49 dakika arasında değişen yapım, Greg Berlanti ve Sera Gramble tarafından yaratıldı. Dizinin 3.sezon onay aldığını açıklayan Netflix, yapımın net yayın tarihi hakkında bir bilgi paylaşmadı.

You dizi konusu

Tehlikeli bir cazibeye sahip, ileri derecede obsesif genç bir adam, takıntı hâline getirdiği kişilerin yaşamlarına girmek için sınırları zorlar. Çekici bir kitabevi müdürü, parlak bir yazara kafayı takar ve onunla arasındaki tüm engelleri stratejik ve sessiz biçimde kaldırmaya başlar. Kitabevi müdürü Joe lisansüstü öğrenci Beck’ten aşırı derecede hoşlanınca, tılsımlı bir ilk karşılaşma daha kötü niyetli bir şeye dönüşür. Danışmanının kendisine asılmasıyla uğraşan Beck, Joe’yu Peach’in yüksek sosyete gecesine getirir. Joe, Benji meselesini çözmeye çalışır. Beck’in seks konusundaki rahat tavırlarına ve polisle ilgili bir duruma hazırlıksız yakalanan Joe, temel bir sorunu halletmesi gerektiğini fark eder. Joe, Beck’le tuhaf bir akşamın ardından tek sır saklayanın kendisi olmadığını anlar. Peach’in Joe’ya karşı düşmanca tavırları giderek artar. Geçmişindeki bir video Annika’nın peşini bırakmaz. Joe ve Peach arasındaki gerginlik, Peach’in Beck’i önemli bir edebiyat menajeriyle tanıştırmasıyla doruğa ulaşır. Joe, Paco ve Beck’le ilgili sorunları idare etmeye çalışırken şimdi de özel bir dedektifle baş etmek zorundadır. Ama işler öyle ya da böyle bir çözüme kavuşacaktır.

You dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Penn Badgley – Joe Goldberg
Ambyr Childers – Candace Stone
Victoria Pedretti – Love Quinn
Elizabeth Lail – Guinevere Beck
Luca Padovan – Paco
Jenna Ortega – Ellie
Zach Cherry – Ethan
James Scully – Forty Quinn
Carmela Zumbado – Delilah Alves
Nicole Kang – Lynn Lieser

You 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi, Aralık 2019’da 2.sezonu ile seyirci ile buluşmuştu. 3.sezon onayını alan yapım 2021 Ocak ayında seyircisi ile buluşacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR