Ginny and Georgia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Ginny and Georgia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Ginny & Georgia dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, 2.sezon olacak mı, 2020, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

15.02.2021
Ginny and Georgia Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Ginny and Georgia dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, 2.sezon olacak mı, 2020, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

24 Şubat 2021’de Netflix’te yayınlanması planlanan, Sarah Lampert tarafından yaratılan bir Amerikan drama yayın yapan televizyon dizisidir. Sarah Lambert’in yaratıcısı olduğu komedi ve drama türündeki dizi toplamda 10 bölümden oluşuyor. Dizi 24 Şubat 2021 tarihinde Netflix platformundaki yerini alacak.

Ginny and Georgia Konusu

15 yaşındaki Ginyy, içine kapanık bir kızdır. Çoğu zaman kendisini, karşı konulmaz ve enerjik annesi Georgia’dan daha olgun hisseder. Georgia hareketli yaşamlarını arkalarında bırakarak çocukları ile birlikte kendisine yeni bir yaşam kurmak ister. Bu yüzden Austin ve Ginny ile birlikte New England’a taşınır. Ancak Georgia’nın geçmişi onların yeni yaşamlarını tehdit eder.

Ginny and Georgia Oyuncuları

Dizinin başrolünde daha önce Batwoman dizisinde Reagan karakterini canlandıran Brianne Howey yer alıyor. Howey dizide Georgia karakterine hayat verecek. Dizinin başrolünde ona Ginny karakteri ile Antonia Gentry eşlik ediyor.

Karakterler

Brianne Howey – Georgia
Antonia Gentry – Ginny
Diesel La Torraca – Austin
Jennifer Robertson – Ellen
Felix Mallard – Marcus
Sara Waisglass – Maxine
Scott Porter – Mayor Paul Randolph
Raymond Ablack – Joe
Katie Douglas – Abby
Sabrina Grdevich – Cynthia fuller /
Mason Temple – Hunter
Chelsea Clark – Norah
Nikki Roumel – Teenage Georgia
Colton Gobbo – Jordan
Humberly González – Sophie Sanchez
Damian Romeo – Matt Press
Tyssen Smith – Brodie
Alisen Down – Bev

Fragmanı

Ginny and Georgia 2.Sezon Olacak Mı?

Dizinin ilk sezonu 22 Şubat 2021 tarihinde Netflix platformunda yerini aldı. Ancak dizinin 2.sezonu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Dizi hakkında gelişmeleri takip etmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.