Netflix Dönem Dizileri | Dizi Önerileri - Yorum Güncel

Netflix Dönem Dizileri | Dizi Önerileri

Netflix dönem dizileri, en çok izlenen Netflix dizileri, yeni tarihi diziler, doğaüstü dizileri, tarihi aşk dizileri, tarihsel netflix dizileri, romantik dönem dizileri, tarihi dönem dizileri, sürükleyici Netflix dizileri, Netflix 2021 dizileri gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da.

Netflix Dönem Dizileri | Dizi Önerileri

Netflix dönem dizileri, en çok izlenen Netflix dizileri, yeni tarihi diziler, doğaüstü dizileri, tarihi aşk dizileri, tarihsel netflix dizileri, romantik dönem dizileri, tarihi dönem dizileri, sürükleyici Netflix dizileri, Netflix 2021 dizileri gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da.

Netflix Dönem Dizileri

Netflix birçok yapımı ile izleyici kitlesini her geçen gün genişletmeye devam ederken hem yeni yapımları ile hemde orijinal içerikleri ile ön plana çıkıyor. Birçok romantik, tarihi ve doğaüstü dönem dizisi ile de izleyenlerini yakalıyor. Eğer sizde Netflix dönem dizileri sevenlerdenseniz bu içeriğimiz tam size göre. Bazı dizileri çoktan izlemiş olabilirsiniz ancak yeni öneri bulacağınıza eminiz 🙂 Daha fazla dizi/film önerisi için bizi @yorumguncelcom kullanıcı adımızla sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

The Crown

The Crown yorum, konusu, oyuncuları, ekşi, film, filmi, yorumları, fragman, cast, incelemesi, IMDb puanı, Netflix filmleri, 4 sezon

İMDb’de 8,7’lik puana sahip olan ve Netflix tarafından yayınlanan dizi Peter Morgan tarafından hazırlanan dizi Kraliçe II. Elizabeth’in saltanat dönemini anlatan bir biyografi hikâyesidir.

Dizinin başrollerinde Claire Foy, Matt Smith, Olivia Colman ve Helena Bonham Carter gibi isimler yer alıyor.

The Crown Dizi | Konusu | Oyuncuları | 4.sezon

Anne With An A

Bir CBC yapımı olan Anne With An E dizisi farklı konu ve tarzı ile öne çıkan yapımlarından biri olan dizi ucy Maud Montgomery‘nin ‘Anne of Green Gables’ isimli kitabından uyarlandı. Dizi ayrıca Breaking Bad dizisinin senaristi Moira Walley-Beckett tarafından kaleme alındı.

1980’li yılların sonlarına doğru Prince Edward Adası’nda geçen dizi, çocukluğunu yetimhanede ve yabancıların evlerinde geçiren Anne Shirley’in (Amybeth McNulty) başından geçenleri konu ediyor.

Anne With An E Dizi Konusu Oyuncuları

Ruh Avcısı

2018’de Amerikan televizyon kanalı TNT’de yayınlanmaya başlayan Amerikan dizisidir. Daniel Brühl’ün başrolünde yer aldığı diziİMDb’de 35 bin kişi tarafından oylanan dizi, 7,7’lik puana sahip olmayı başardı.

1994 yılında Caleb Carr’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizi Times muhabiri John Schuyler Moore, okul arkadaşı psikolog “ruh avcısı” Dr. Laszlo Kreizier ve henüz yeni atanmış olan polis müdürü Theodore Roosevelt’in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmalarının hikayesini anlatıyor.

The Alienist Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Alevlerin Ardından

Le Bazar de La Charité, Alevlerin Ardından dizi, The Bonfire of Destiny, dizi, dizisi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, viztor, yangını, odette, türkçe dublaj izle, karakterleri, 2.sezon, Alev alev dizi uyarlama, Alev Alev dizisi, IMDb hangi ülke, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com'dan yanıt bulabilirsiniz.

Audrey Fleurot, Julie De Bona, Camille Lou gibi isimlerin yer aldığı dizi 7,7 puana sahip. Tarihi ve drama türündeki Fransız televizyon dizi Star Tv ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisinin uyarlandığı dizidir.

Gerçek olaylardan esinlenilen dizide, 1897 Paris’inde yaşanan yıkıcı bir yangının ardından üç kadının hayatı ihanetler, aldatmacalar ve romatik çalkantılarla altüst olmasını konu alıyor.

Le Bazar de La Charité (Alevlerin Ardından) Dizi | Konusu | Oyuncuları

Peaky Blinders

Peaky Blinders dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 6.sezon ne zaman, fragmanı, izle, Netflix, hangi ülke dizisi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL'den yanıt bulabilirsiniz.
Peaky Blinders dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 6.sezon ne zaman, fragmanı, izle, Netflix, hangi ülke dizisi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

2013‘te BBC Two tarafından yayınlanmaya başlayan İngiliz yapımı dizide Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Ned Dennehy ve Finn Cole gibi isimler yer alıyor. Adını muhtemelen sıkça duyduğunuz dizi 328 bini aşkın kişi tarafından oylanarak ve 8,8 puan aldı.

Dizide Birinci Dünya Savaşı sırasında devlete karşı gelen bahis çeteleri, komünistler ve devlet arasındaki husumeti konu alınıyor.

Peaky Blinders Dizi | Konusu | Oyuncuları | 6.sezon

Freud

Freud Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Sky Atlantic dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com'dan yanıt bulabilirsiniz.

2020’de Netflix tarafından yayınlanan yapımdır. Avusturya ve Almanya ortak yapımı olan dizi, Sigmund Freud‘un hayatından uyarlanan dizi biyografik,tarihi ve suç türündedir.

Dizi, adından da anlaşılacağı üzere tartışmalı bir nörolog olarak bilinen Sigmund Freud’un gençlik yıllarını konu alıyor.

Freud Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Savaş Zamanları

Dizi, 1921’de, Madridli üst sınıf stajyer hemşireler Rif Savaşı askerleri için Melilla’da bir hastane açarlar. Burada hem hayat kurtarır hem de dostluğu ve aşkı bulurlar.

Marco Polo

Marco Polo Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 3.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb, trailer, altyazı, Netflix dizileri, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com'dan yanıt bulabilirsiniz.

2014’de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Amerikan yapımı tarihi dizi John Fusco tarafından yaratıldı. 62 bin kişi tarafından oylanan dizi 8,0’lik bir puana sahip.

Ünlü gezgin Marko Polo‘nun hayatına odaklanan dizi, Orta Asya’da geçen maceraya odaklanıyor.

Marco Polo Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Last Kingdom

2015 yılında İngiliz Devlet Televizyonu olan BBC two kanalında yayınlamaya başlayan dizi İMDB‘de aldığı 8,4‘lük puana sahip. Savaş sahneleri ve hikayesi ile dikkatleri çeken dizi kendi özgürlük alanlarını tekrar kazanıp, hak ettikleri yurdu kurmaya çalışan insanların en görkemli krallık çatısı altında savaştığı bir öyküdür.

The Last Kingdom dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon ne zaman?

Bridgerton

Bridgerton 2.sezon ne zaman çıkacak, 2.sezon ne zaman, 2.sezon yayın tarihi, 2.sezon onayı, 2.sezon ne zaman yayınlanacak, konusu, oyuncuları, IMDb puanı, karakterleri, Netflix dizileri, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL'den yanıt bulabilirsiniz.

2021 yılı başında Netflix’in son bir yıl içinde en çok izlenen yapımlar listesinde 4.sırada yer alan gizem ve entrika dolu bir dönem dizisi. İzleyenlerin tatmin eden bir dizi diyebileceğimiz dizi ailenin en büyük kızı Daphne Bridgerton’un, ailesinin izinden gidip çok seveceği bir adamla evlenmek istemesini ve yaşadıklarını konu alıyor.

Bridgerton Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 4]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.