Bridgerton Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon

Bridgerton dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, 2.sezon olacak mı, 2020, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

15.12.2020
Bridgerton Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon

Bridgerton dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, 2.sezon olacak mı, 2020, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Grey’s Anatomy’nin yaratıcısı Shonda Rhimes’ın Netflix’le anlaşmasının ardından gelen ilk dizisi, gizem ve entrika dolu bir dönem yapımı. 8 bölümden oluşacak dizide Lady Whistledown’a Julie Andrews hayat veriyor.

Dizi, hikâyesini Julia Quinn’in yazdığı aynı isimli roman serisinden alıyor. Yönetici yapımcı rolünü Chris Van Dusen, Shonda Rhimes ve Betsy Beers paylaşırken, Oyuncu kadrosunda Nicola Coughlan, Claudia Jessie, Ruby Barker ve Jonathan Bailey gibi isimler yer buluyor. Sheree Folkson, Alrick Riley ve Julie Ann Robinson ise dizinin çeşitli bölümlerini çekmiş.

Bridgerton Konusu

Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton, ailesinin izinden gidip çok seveceği bir adamla evlenmek ister. Genç kadının seçenekleri çok olsa da ağabeyi teker teker adayları eler. Ancak Leydi Whistledown’ın hazırladığı bir skandal, Daphne’nin adının lekelenmesine neden olur. Bu sırada sosyeteye yeni katılan kızların annelerinin gözdesi olan Hastings Dükü ile Daphne arasında bir çekim oluşur.

Bridgerton Oyuncuları

Bir dönem dizisi olan ve kostümleri ile dikkat çeken dizinin başrollerinde Adjoa Andoh, Julie Andrews ve Jonathan Bailey gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Adjoa Andoh – Lady Danbury
Julie Andrews – Lady Whistledown
Jonathan Bailey – Anthony Bridgerton
Ruby Barker – Marina Thompson
Jason Barnett – Jeffries
Sabrina Bartlett – Siena Rosso
Joanna Bobin – Lady Cowper
Harriet Cains – Philipa Featherington
Bessie Carter – Prudence Featherington
Nicola Coughlan – Penelope Featherington
Kathryn Drysdale – Genevieve Delacroix
Phoebe Dynevor – Daphne Bridgerton

Fragmanı

Bridgerton 2.Sezon Olacak Mı?

Dizinin 2.sezonu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Bridgerton Yorum

“julia quinn’in eğlenceli bir şekilde yazdığı 19.yy’da geçen 8 kitaplık serideki aile adı. netflix’in de bu seriden uyarlayacağı diziye koyacağı isim olacağı varsayılıyor.
bu seriyi ben çok severek okumuştum, yazarın yormayan ve bence eğlendiren bir anlatım tarzı var.”

“tek dileğim olay kurgusunu ve karakter özelliklerini kaybetmemeleri. bol bol londra manzarası da ayarlarlarsa tadından yenmez.”

“başrolde julie andrews efsanesini izleyeceğimiz 8 bölümlük netflix yapımı dizi.

önümüzdeki hafta netflix türkiye’de gösterimde.”

YORUMLAR

canlı tv izle