Phoebe Dynevor Kimdir? Bridgerton Daphne

Phoebe Dynevor kimdir, yaşı, boyu, kilosu, kaç yaşında, hamile mi, height, weight, boyfriend, filmleri, dizileri, bridgerton, nereli, sevgilisi, Bridgerton dizisi Daphne, Daphne Bridgerton gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

02.01.2021
Phoebe Dynevor Kimdir? Bridgerton Daphne

Phoebe Dynevor kimdir, yaşı, boyu, kilosu, kaç yaşında, hamile mi, height, weight, boyfriend, filmleri, dizileri, bridgerton, nereli, sevgilisi, Bridgerton dizisi Daphne, Daphne Bridgerton, imdb gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Phoebe Dynevor Kimdir?

Bridgerton Daphne Bridgerton karakteri ile tanıştığımız Phoebe Dynevor, 17 Nisan 1995 yılında Manchester / İngiltere’de dünyaya geldi. Tam adı Phoebe Harriet Dynevor’dur. Coronation Street ile tanınan Sally Dynevor’un kızıdır.

Cheadle Hulme School’da eğitim alan genç oyuncunun Samuel ve Harriet adında iki kardeşi vardır.

Kariyeri

Kariyerine ilk defa BBC One dizisi olan drama türündeki Waterloo Road isimli yapımdaki Siobhan Mailey rolü ile başlayan genç oyuncu daha sora Prisoners Wives ve Dickensian gibi yapımlarda rol aldı.

2014 yılında The Village isimli yapımda Phoebe Rundle karakterine hayat veren oyuncu 1 yıl sonra The Musketeers dizisinde rol aldı. Burada Camille karakterine hayat verdi. Aynı yıl Dickensian isimli dizide Martha Cratchit karakterini canlandırdı.

2016 yılında Santch isimli dizide Lotti karakteri ile beğeni topladı. 2017 yılında Younger dizisinde Clare karakterine hayat verdi.

En çok öne çıktığı yapım ise Netflix dizisi olan Bridgerton Daphne karakterine hayat verdi. Buradaki rolü ile dizinin öne çıkan isimlerinden biri oldu.

Phoebe Dynevor Yaşı – Kaç Yaşında?

25

Phoebe Dynevor İnstagram

@phoebedynevor

Sevgilisi – Eşi – Boşandı Mı?

Dizileri

2009 – Waterloo Road – Siobhan Mailey
2011 – Monroe – Phobe Cormack
2012 – Prisoners Wives -Lauren
2014 – The Village – Phoebe
2015 – The Musketeers
2015 – Dickensian
2017 – Snatch
2017 – Younger
2020 – Bridgerton – Daphne Bridgerton

Filmleri

2016 – The Nature of Daylight
2017 – Snatch: Time Heist

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle