Girift Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman yayınlanacak?

Girift dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Kanal D Dijital dizi, yorumları, incelemesi, ne zaman başlayacak, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Girift Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman yayınlanacak?

Girift dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Kanal D Dijital dizi, yorumları, incelemesi, ne zaman başlayacak, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Kanal D‘nin dijital ağı üzerinde yayınlanacak olan ilk orjinal dizisidir. Yönetmenliğini Haydar Işık’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar gibi isimler yer alıyor. Ücretsiz olarak sadece Kanal D Dijital platformlarında yayınlanacak Girift, yakında kanald.com.tr, Kanal D mobil uygulamaları ve Youtube Kanal D kanalında takipçilerle buluşacak. Dizimin yayın tarihi ile ilgili ise henüz net bir açıklama yapılmadı.

Girift ne demek?

birbirinin içine girerek çözülemeyecek biçimde karışmış olan, iç içe geçmiş, çapraşık.

Girift konusu

Dizinin konusu, Malatya’da art arda ortaya çıkan faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için Ankara’dan gönderilen Cinayet Büro Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi zaman tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift’te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak. İçişleri Bakanlığı’na bağlı Komiser Asya ve ona Başkomiser Vural olayın peşine düşecektir. Kendisine gelen dosyalardaki başarıları ile nam salan Vural Başkomiser’in yeni görevi, Malatya’daki bir seri katil dosyasını çözmektir. Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim sağ kalacak, kim ne ile sınanacak?

Girift oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar gibi isimler yer alıyor.

Wilma Elles – Asya
Ümit Acar – Vural
Ayberk Yılmaz,
Selahattin Taşdöğen,
Mazhar Selçuk Alaca
Cahit Kaşıkçılar
Özlem Bölükbaşı,
İlker Şahinbaş,
Metisha Schaefer,
Şule Akan,
Ömer Konakçı
Burhan Çelik

Nerede çekiliyor?

Dizi, Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde çekiliyor.

Ne zaman başlayacak?

Dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Dizi fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.