Kardeşlerim Dizi | Konusu | Oyuncuları | atv dizileri

Kardeşlerim dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, atv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

21.02.2021
Kardeşlerim Dizi | Konusu | Oyuncuları | atv dizileri

Kardeşlerim dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, atv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Şubat 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Yerli dizidir. Atv‘de yayınlanmaya başlayan dizi, NGM Media tarafından yaratıldı. Dizinin yapımcılığını Nazlı Heptürk yaparken, yönetmenliğini Serkan Birinci, senaryosunu Gül Abıs Semerci kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk gibi isimler yer alıyor. Dizi Cumartesi günleri saat 20.00’de Atvde yayınlanıyor.

Kardeşlerim dizi konusu

Dizinin konusu, Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara getirecek. Yapımını NGM’nin, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği ve senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim, aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu yanlışı, varlığı ve yokluğu anlatıyor. Tek dertleri hayat mücadelesi olan dört kardeşin iç burkan, sevgi dolu hikâyesi…

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Kardeşlerim dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk gibi isimler yer alıyor.

Celil Nalçakan – Akif Atakul
Halit Özgür Sarı – Kadir Eren
Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı
Cüneyt Mete – Orhan Eren
Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren
Su Burcu Yazgı – Coşkun Asiye Eren
Yiğit Koçak – Ömer Eren
Aylin Akpınar – Emel Eren

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.