Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Melisa

Damlasu İkizoğlu kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri, Kardeşlerim, Kardeşlerim Melisa, sevgilisi, Oral Özer, twitter gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

24.03.2021
Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Melisa

Damlasu İkizoğlu kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri, Kardeşlerim, Kardeşlerim Melisa, sevgilisi, Oral Özer, twitter, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Damlasu İkizoğlu Kimdir?

Kardeşlerim dizisinin Melisa’sı olarak dikkat çeken genç oyuncu son zamanların merak edilen isimlerinden biri.

8 Temmuz 1998 yılında Antalya’da dünyaya gelen Damlasu İkizoğlu, aslen de Antalyalıdır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde yaptı. Burada Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim aldı. Oyunculuğa olan merakını genç yaşta fark eden oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Temel Oyunculuk eğitimi aldı. Ardından Renda Güner Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak çalışmaya başladı.

Kariyeri

Oyunculuk eğitimlerinin ardından tiyatroda sahne almaya başlayan genç oyuncu çokca oyun sahneledi. Aslan Kral Müzikali, Nereye Gidiyoruz ve Moliere Küskün Aşık gibi tiyatro oyunlarında sahne aldı. Ardından Yapıkredi ve Sprite gibi markaların reklamlarında rol aldı.

İlk profesyonel oyunculuğu ise 2019 yılında önce Bein kanalı için hazırlanana ardından Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Babil dizisi oldu. Burada Buse karakterine hayat veren oyuncu burada Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu gibi isimlerle birlikte çalıştı.

İkizoğlu şimdilerde ATV kanalında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Melisa karakterini canlandırmaktadır. Genç oyuncu burada Su Burcu Yazgı Coşkun, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak, Gözde Türker gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Damlasu İkizoğlu Yaşı | Kaç Yaşında?

23

Boyu

1,68

Burcu

Yengeç

Sevgilisi

Oral Özer

Damlasu İkizoğlu İnstagram Hesabı

@damlasuikizoglu

Twitter

@damlasuikizoglu

Dizileri

2019 – Babil (Buse)
2021 – Kardeşlerim (Melisa)

Yiğit Koçak Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Ömer

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Kardeşlerim Asiye

Melis Minkari Kimdir? Kardeşlerim Aybike

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR