Gözde Türker Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Harika

Gözde Türker kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, dizileri, filmleri, Kardeşlerim dizisi Harika, oynadığı diziler, nereli, İstanbullu Gelin, Nevşehir, sevgilisi, boy kilo, Muhteşem Yüzyıl gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

20.03.2021
Gözde Türker Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Harika

Gözde Türker kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, dizileri, filmleri, imdb, Kardeşlerim dizisi Harika, oynadığı diziler, nereli, İstanbullu Gelin, Nevşehir, sevgilisi, boy kilo, Muhteşem Yüzyıl gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Gözde Türker Kimdir?

Gözde Türker, 17 Eylül 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, Blacklist oyuncularından biridir.

Kariyeri

Kariyerine 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl Safiye Sultan rolü ile başlayan genç oyuncu burada 4.sezonda 17 bölümde yer aldı. Ardından 2016 yılında Ilker Kaleli, Burçin Terzioglu, Musa Uzunlar gibi isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisinde rol aldı. Burada Melis Sayguner karakterine hayat verdi.

2018 yılında Özcan Deniz, Asli Enver, Ipek Bilgin gibi isimlerin başrolünde olduğu dizide Ülfet karakterinin gençliğine hayat verdi.

Genç oyuncu şimdilerde ATV kanalında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Harika Manyaslı karakterini canlandırmaktadır. Burada Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Gözde Türker Yaşı | Kaç Yaşında?

28

Boyu

1,73

Kilosu

54

Burcu

Başak

Gözde Türker Instagram Hesabı

gozdeturker

Twitter

@gozdeturkerr

Gözde Türker Oynadığı Diziler

2013- Muhteşem Yüzyıl (Safiye Hatun)
2016- Poyraz Karayel (Melis Sayguner)
2018- İstanbullu Gelin (Genç Ülfet)
2021- Kardeşlerim (Harika Manyaslı)

Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Melisa

Melis Minkari Kimdir? Kardeşlerim Aybike

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.