Halit Özgür Sarı Kimdir? Kardeşlerim Kadir - Yorum Güncel

Halit Özgür Sarı Kimdir? Kardeşlerim Kadir

Halit Özgür Sarı kimdir, Kardeşlerim Kadir, Kardeşlerim, yaş, oynadığı diziler, kırmızı oda, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

06.03.2021
Halit Özgür Sarı Kimdir? Kardeşlerim Kadir

Halit Özgür Sarı kimdir, Geçen Yaz Burak, Kardeşlerim Kadir, Kardeşlerim, yaş, oynadığı diziler, kırmızı oda, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Halit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi bölümünde tamamladı. Bunun ardından Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye’sinde oyunculuk eğitimi aldı.

Kariyeri

Oyunculuk kariyerine ilk defa 2018 yılında Engin Altan Düzyatan’ın başrolde olduğu TRT 1 dizisi Diriliş Ertuğrul dizisi ile başladı. Burada Süleyman karakterine hayat verdi. Ardından 2019 yılında bir Netflix Türkiye yapımı olan ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Hakan: Muhafız dizisi ile devam etti. Burada da Arif karakterine hayat verdi.

2019 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde Kerem karakterini canlandırdı. Burada Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atıksoy ve Erkan Avcı gibi isimlerle birlikte rol aldı.

2020 yılında TV8 kanalında yayınlanmaya başlayan Kırmızı Oda dizisinde Klinik Müdürü Murat karakterini canlandıran genç oyuncu aynı yıl Ozan Açıktan’un yönetmen ve senaristi olduğu Yaz’96 isimli yapımda rol aldı. Burada Aslıhan Malbora ve Ece Çeşmioğlu ile birlikte başrolü paylaştı.

2021 yılına geldiğinde Sarı, Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim isimli dizide Kadir Eren karakterine hayat vermektedir. Bu yapımda da Celil Nalcakan, Su Burcu Yazgı Çoşkun ve Cüneyt Mete gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Sarı, son olarak da Ozan Açıktan’ın yönetmenliğindeki Netflix Türkiye orijinali Geçen Yaz filmi Burak karakterine hayat verdi. Burada Ece Çeşmioğlu, Fatih Berk Şahin gibi genç isimlerle rol aldı.

Halit Özgür Sarı Yaşı | Kaç Yaşında?

28

Boyu

1,78

İnstagram Hesabı

@halitozgursari

Halit Özgür Sarı Dizileri ve Filmleri

2018 – Dirilis: Ertugrul (Süleyman)
2019 – Hakan: Muhafız (Arif)
2019 – Şampiyon (Kerem)
2020 – Kırmızı Oda (Klinik Müdürü Murat)
2020 – Yaz ’96
2021 – Kardeşlerim (Kadir Eren)

Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Melisa

Lizge Cömert Kimdir? Kardeşlerim Süsen

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 1]
YORUMLAR

  1. Nesrin dedi ki:

    Bayıldım efsane bir diziii