Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Kardeşlerim Asiye kim

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, yaşı, Kardeşlerim Asiye, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, dizileri, filmleri, Kırmızı Oda Güler gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

22.09.2023
Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Kardeşlerim Asiye kim

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, yaşı, Kardeşlerim Asiye, kaç yaşında, boyu, kilosu, imdb, boy kilo, boyu kaç cm, instagram, gerçek adı, dizileri, filmleri, Kırmızı Oda Güler gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbul‘lu olan Çoşkun, oyunculuğa çocukluk yıllarında atılarak Türk sinema ve dizi/film oyuncusu olmuştur. Bir süre hem eğitimine hem de oyunculuğu aynı dönemde yapmıştır.

Kariyeri

Oyunculuk kariyerine çocuk oyuncu olarak başlayan Coşkun, ilk rolünü henüz 8 yaşındayken oynamıştır. 2021 yılında ilk kez Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un başrolünde olduğu Karadayı dizisinde oynadı. Burada Neşe karakterine hayat verdi. Ardından aynı yıl Türk korku filmi Dabbe: Bir Cin Vakası’nda rol aldı.

2013 yılında Ekin Koç, Murath Han ve Esra Ronabar ile birlikte Fox TV’de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim isimli fantastik dizide rol aldı.

2015 yılında Özge Özprinççi ve Buğra Gülsoy’un başrolünde olduğu Aşk Yeniden dizisinde rol aldı. Burada da Elif Su Günay karakterini canlandırdı. Ardından yine Özge Özpirinççi ile Kadın dizisinde rol aldı.

2017 yılında Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolde olduğu Shammeless uyarlaması Bizim Hikaye dizisinde Ceylan, 2018 yılında Bizi Hatırla, 2019 yılında Kuzgun gibi dizilerde rol almaya devam etti.

Ancak son zamanlardaki en bilinen rolü TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisindeki Güler karakteri oldu. Konuk oyuncu olarak diziye dahil olan oyuncu şimdilerde Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alıyor. Burada Asiye Eren karakterine hayat veren oyuncu burada Fadık Sevin Aksoy, Yiğit Koçak gibi isimlerle birlikte rol alıyor.

Su Burcu Yazgı Coşkun Yaşı | Kaç Yaşında?

17

Boyu

1,65

Burcu

Koç

İnstagram Hesabı

@suburcuyazgiicoskun

Dizileri ve Filmleri

Kırmızı Oda (Güler, TV Dizisi 2020)

Kuzgun (Naz, TV Dizisi 2019)

Bizi Hatırla (İrem, Sinema Filmi 2018)

Kara Yazı (Songül Uluçınar, TV Dizisi 2017)

Kadın (Bahar’ın küçüklüğü, TV Dizisi 2017)

Bizim Hikaye (Ceylan, TV Dizisi 2017)

Aşk Yeniden (Elif Su, TV Dizisi 2015)

Sana Bir Sır Vereceğim (Zeynep, TV Dizisi 2013)

Sen Üzülme (Mine, TV Filmi 2013)

D@bbe: Bir Cin Vakası (Sinema Filmi 2012)

Karadayı (Neşe, TV Dizisi 2012)

Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Melisa

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle