Melis Minkari Kimdir? Kardeşlerim Aybike

Melis Minkari kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri, Kardeşlerim, Aybike, kim, biyografi, oynadığı diziler, oyuncu, dizileri, annesi, boyu kaç, filmleri gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

03.04.2021
Melis Minkari Kimdir? Kardeşlerim Aybike

Melis Minkari kimdir, kaç yaşında, imdb, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri, Kardeşlerim, Aybike, kim, biyografi, oynadığı diziler, oyuncu, dizileri, annesi, boyu kaç, filmleri,sevgilisi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Melis Minkari Kimdir?

Melis Minkari 20 Ağustos 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Özel Şişli Teraki Lisesi’nde tamamlayan Minkari küçük yaşlarda gitar ve bateri eğitimleri aldı. Ardından oyunculuğa yönelen genç oyuncu Dialog Anlatım İletişim ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimler aldı.

Kariyeri

Genç yaşta oyunculuğa merak salan oyuncu oyunculuğa dair eğitimlerin ardından ilk kez Aşk 102 isimli internet dizisi ile sektöre adımını attı. Ardından 2020 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisindeki Aybike karakterine hayat vermektedir. Burada Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Su Burcu Yaz Coşkun, Yiğit Koçak ve Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Melis Minkari Yaşı | Kaç Yaşında?

23

Boyu

1,60

Kilosu

50

Burcu

Aslan

Melis Minkari İnstagram Hesabı

@melisminkari

Sevgilisi

Bilinmiyor

Dizi ve Filmleri

2019 – Aşk 102
2020 – Kardeşlerim – Aybike

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Kardeşlerim Asiye

Onur Seyit Yaran Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Doruk

Yiğit Koçak Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Ömer

Halit Özgür Sarı Kimdir? Kardeşlerim Kadir

Gözde Türker Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Harika

Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Melisa

Lizge Cömert Kimdir? Kardeşlerim Süsen

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.