Godzilla Singular Point Anime Dizi | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

Godzilla Singular Point Anime Dizi | Konusu | Netflix

Godzilla Singular Point Anime Dizi, konusu, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi yorumları, Netflix anime dizileri, seslendirenler, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Godzilla Singular Point Anime Dizi | Konusu | Netflix

Godzilla Singular Point Anime Dizi, konusu, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi yorumları, Netflix anime dizileri, seslendirenler, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Anime dizi hakkında

1 Nisan 2021‘de Tokyo MX adlı kanalda yayınlanan Japonya yapımı anime dizidir. İlk sezonu toplam 13 bölümden oluşan yapım, Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanacak. Yönetmenliğini Atsushi Takahashi‘nin yaptığı anime dizinin senaryosunu ise Toh EnJoe kaleme aldı. Dizinin müziklerini ise Kan Sawada yaptı. Bilim Kurgu türünde yer alan anime dizi 24 Haziran 2021 itibari ile Netflix tarafından Türkiye’de yayınlanacak. Orjinal adı Gojira shingyura pointo olan dizi IMDb‘de 6,7‘lik puana sahip oldu. Seslendirme kadrosunda ise Yume Miyamoto, Shoya Ishige, Yôhei Azakami gibi isimler yer alıyor.

Godzilla Singular Point konusu

Anime dizinin konusu, Gizemli bir şarkının bir araya getirdiği bir lisansüstü öğrencisi ve bir mühendis, dünyanın sonunu getirebilecek akılalmaz bir güce karşı verilen savaşa önderlik eder. 2030 yılında Chiba Eyaleti, Nigashio Şehri’dir. Yerel “her şeyi yapan” dükkandan mühendis Yun Arikawa, Otaki Fabrikası’nın uzun zamandır terk edilmiş olduğu düşünülen Batı tarzı bir evde olanları araştırmaktadır. Hayali yaratıkları inceleyen yüksek lisans öğrencisi Mei Kamino, eski Tsuguno bölgesinin idari binası olan Misakioku’dan alınan gizemli sinyalleri bulur. Tamamen farklı soruşturmaların bir parçası olarak tamamen farklı yerleri ziyaret eden bu iki yabancı, ikisi de aynı şarkıyı duymaya başlar. Birleştikçe, tüm dünyayı kapsayan hayal gücünün ötesinde bir savaşa yönlendirilirler. Godzilla Singular Point, evrene karşı eşi benzeri görülmemiş bu tehdidi arkadaşlarıyla birlikte üstlendikleri genç dahileri anlatan yepyeni bir kadro ve orijinal hikaye sunuyor.

Godzilla Singular Point seslendirenler

Mei Kamino (神野 銘, Kamino Mei)
seslendirme: Yume Miyamoto
Yun Arikawa (有川 ユン, Arikawa Yun)
seslendirme: Shōya Ishige

Haberu Katō (加藤 侍, Katō Haberu)
seslendirme Tarō Kikuchi
Gorō Ōtaki (大滝 吾郎, Ōtaki Gorō)
seslendirme: Wataru Takagi
Satomi Kanahara (金原 さとみ, Kanahara Satomi)
seslendirme: Ayako Takeuchi
Pero 2 (ペロ2, Pero Tsū)
seslendirme: Misaki Kuno
Jung (ユング, Yungu)
seslendirme: Rie Kugimiy
Shunya Satō (佐藤 隼也, Satō Shunya)
seslendirme: Yōhei Azakami
Tsunetomo Yamamoto (山本 常友, Yamamoto Tsunetomo)
seslendirme: Jin Urayama[2]
Yukie Kanoko (鹿子 行江, Kanoko Yukie)
seslendirme: Kotori Koiwai
Takehiro Kai (海 建宏, Kai Takehiro)
seslendirme: Kenichi Suzumura

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.