Trese İki Dünya Arasında Anime | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

Trese İki Dünya Arasında Anime | Konusu | Netflix

Trese İki Dünya Arasında anime, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi yorumları, Netflix anime, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Trese İki Dünya Arasında Anime | Konusu | Netflix

Trese İki Dünya Arasında anime, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi yorumları, Netflix anime, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Anime hakkında

10 Haziran 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinal anime dizisidir. Toplam 6 bölümden oluşan dizinin bölümleri 25 ila 31 dakika arasında değişen bölümlere sahip. Anime dizinin karakterleri seslendiren isimler arasında Shay Mitchell, Liza Soberano, Jon Jon Briones bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini Jay oliva yaparken senaryosunu Mihk Vergara ve Tanya Yuson kaleme aldı. Filipinler, Singapur ve Endonezya ortak yapımı olan anime İngilizce ve Filipince dillerinde.

Trese İki Dünya Arasında konusu

Anime konusu, Manila’nın yeraltı dünyası, doğaüstü ve karanlık güçlerin kontrolündedir. Alexandra Trese asayişi sağlamaya çalışsa da kentte tehlike çanları çalmaktadır. Bir hayaletin öldürülmesi ve tren yolcularının kaybolması üzerine yaptığı soruşturma Trese’yi iskeledeki bir aswang klanına ve yolsuzluk yapan bir yetkiliye götürür. Bir geriye dönüşte Trese’nin babası, kalp hırsızı bir katili arar. Trese son zamanlarda işlenen suçlardan sorumlu olabilecek iki klan liderinin oğullarının peşine düşer. Ramona intikam almak için bir kan ayini yapmaya kalkışır. Trese, “çocuklar” ve Hank bir aktrisi korurken Trese “müttefikler arasındaki yalancılara” dair bir uyarı alır. Trese, zombilerin karakola saldırmasına yol açan bir büyüyü bozmaya çalışırken Hank, yaklaşan kargaşanın ayrıntılarını ortaya çıkarmak için uğraşır. Bir dizi bombalı saldırının ardından Konsey sürpriz bir karar alır. Trese son zamanlardaki kafa karıştırıcı olaylardan en başından beri kimin sorumlu olduğunu keşfeder. Hem insanlık hem de doğaüstü dünya tehlikedeyken Trese kendi kaderine karşı gelmek için Talagbusao ile yüzleşir ve babasıyla ilgili gerçeği öğrenir.

Trese İki Dünya Arasında oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizide seslendirme yapan isimler ve karakterler şu şekilde:

Liza Soberano – Alexandra Trese
Shay Mitchell – Alexandra Trese
Jon Jon Briones – Hank
Steve Blum – Datu Talagbusao
Carlos Alazraqui – Anton Trese
Manny Jacinto – Maliksi
Eric Bauza – Bagyon Lektro
Darren Criss – Marco
Dante Basco – Bagyon Kulimlim

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.