Güller Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Güller film, konusu, filmi konusu, ekşi, imdb, fragman, oyuncu kadrosu, Oversızed Coat, film müziği, 2013, film yorumları, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

02.06.2021
Güller Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Güller film, konusu, filmi konusu, ekşi, imdb, fragman, oyuncu kadrosu, Oversızed Coat, film müziği, 2013, film yorumları, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Film Hakkında

Mehmet Gün‘ün yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu Serdar Arslan, Murat Bozkurt, Ercan Ergenekon‘un senaryosunu kaleme aldığı 2019 yapımı Türk filmidir. Emirhan Can, İbrahim Kalkan, Nail Demir, Deniz Oral ve Zeynep Aytek Metin gibi isimler filmin başrolünde yer alıyor. Türkiye’de post modern darbe olarak adlandırılan bir döneme şahit olan küçük bir çocuğun hikayesini konu edinen dram türündeki film toplamda 1 saat 33 dakikadan oluşuyor. İlk kez 21 Haziran 2019 yılında vizyona giren izleyenlerinden 4.4 puan almıştır.

Güller Filmi Konusu

Filmi konusu, Güller, Türkiye’de post modern darbe olarak adlandırılan bir döneme şahit olan küçük bir çocuğun hikayesini konu ediyor.

Ali Osman, Türkiye’nin siyasi olarak en kırılgan dönemlerinde birinde yaşayan 12 yaşındaki bir çocuktur. Kekeme ve utangaç bir çocuk olan Ali, eğitim görmek için köyde yaşayan ailesinin yanından ayrılıp, şehirde yatılı bir okula gider. 28 Şubat sürecinde yurtlar erken tatile girince, kendisi ile birlikte köyden okula gelen Serdar ile birlikte doğup büyüdüğü köye doğru yola koyulur. Ancak yolculuk sırasında, köyü ile ilgili can sıkıcı haberler alır. Platonik olarak aşık olduğu Güller’in köy okulunda öğretmen olan babası hakkında soruşturma açılmıştır ve bu yüzden aile köyden taşınmaya karar vermiştir. Ali, bir yandan yaşananları kafasında oturtmaya çalışırken bir yandan da sevdiği kızı bir daha göremeyecek olmanın telaşı içine girer.

Güller Filmi Oyuncu Kadrosu

Film oyuncuları, Emirhan Can, İbrahim Kalkan, Nail Demir, Deniz Oral ve Zeynep Aytek Metin gibi isimler filmin başrolünde yer alıyor.

Karakterler

Ayse Akalin
Yasar Akalin
Emirhan Can Ala – Ali osman
Enver Arslan – Yurt müdürü
Sedat Aslan – Türbedar
Zeynep Aytek – Ayse (as Zeynep Aytek Metin)
Ahmet Bilir
Firat Çaglar Biçer
Muammer Calik
Ilkay Cevik
Nail Demir – Meczup
Tomris Demir
Ilknur Ercan – Güller anne
Arzu Gökce
Seymen Hozan – Serdar
Zekeriya Inan
Ilgim Ipekçi – Güller
Ibrahim Kalkan – Hamdi dede
Ahmet Kasaci

Fragman

Güller Film Yorumları

yönetmenliğini mehmet gün’ün yaptığı, senaryosu murat bozkurt ve serdar arslan’a ait olan , kadroda emirhan can ala, ibrahim kalkan, nail demir, deniz oral, zeynep aytek metin’in olduğu 21 haziran 2019’da vizyona girmiş türk dram filmi.

  • afacaning

Büyük Gelen Palto Film | Konusu | Oyuncuları |

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.