Hamlet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Gain Dizileri

07.10.2021
Hamlet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Gain Dizileri

Hamlet dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, eleştirisi, 2.sezon ne zaman, Gain dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Ekim 2021‘de Gain Medya tarafından yayınlanmaya başlayacak olan Gain orijinali dizidir. İlk sezonu 7 bölümden oluşan dizi komedi türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Sivas filminin yönetmeni olan Kaan Müjdeci üstlenirken, senaryosunu da Müjdeci kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Besikçioğlu, Şebnem Bozoklu, Emrullah Çakay, Murat Kılıç ve Serdar Orçin gibi isimler yer alıyor.

Dizi Avrupa’nın dizilere odaklanan en büyük festivali Series Mania’da Uluslararası Yarışma bölümünün 8 finalistinden biri oldu.

Hamlet Dizi konusu

Dizinin konusu, Yaşanmış bir hikayeden uyarlanan Hamlet, Büyükada’daki “fayton krallığı” üzerinden hayatın çarpıcı gerçeklerine ışık tutuyor.

Gerçek bir hikâyeden yola çıkarak Büyükada’daki “fayton krallığı” üzerinden hayatın ve Türkiye’nin inanılmaz görünen, absürt ve çarpıcı gerçeklerine adeta ışık tutan iddialı yapım, aynı zamanda Kaan Müjdeci’nin ilk dizisi olma özelliği taşıyor.

Cinayet, intikam, keder, ihanet ve aşk unsurlarıyla bezeli bir aile draması sunuyor.

Hamlet Dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Erdal Besikçioğlu, Şebnem Bozoklu, Emrullah Çakay, Murat Kılıç ve Serdar Orçin gibi isimler yer alıyor.

Erdal Besikçioğlu – Kadir Kesmeci
Elit İşcan – Hazar Kesmeci
Şebnem Bozoklu – Nagehan Tan
Emrullah Çakay – Nuh
Murat Kılıç – Serkan
Çiğdem Selisik Onat – Amelia
Serdar Orçin – Kerem
Ahmet Rifat Sungar – Öner
Kutay Sandikçi – Komiser
Cihat Tamer – Abdullah
Ozan Çelik – Polis Memuru
Hatice Aslan – Nazan

Hamlet dizisi ne zaman yayınlanacak?

Dizi 19 Ekim 2021 tarihi itibariyle Gain Medya tarafından yayınlanmaya başlayacak.

Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle