Handmaid’s Tale 5.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv - Yorum Güncel

Handmaid’s Tale 5.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Handmaid’s Tale 5.sezon ne zaman, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, Blu tv, İncelemesi, Fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Handmaid’s Tale 5.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Handmaid’s Tale 5.sezon ne zaman, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, Blu tv, İncelemesi, Fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Handmaid’s Tale 5.sezon hakkında

2017 yılından Hulu tarafından yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı günden bu yana adından çokça kez söz ettirmeyi başaran dizi, ilk olarak 25 Nisan 2017 yılında yayınlandı. 8 dalda Emmy ve 2 dalda Altın Küre sahibi olan dizi 28 Nisan 2021 itibari ile 4.sezonu ile yayınlanmaya başladı. 2 yıl aradan sonra 4.sezonu ile geri dönen dizi, Amerika Birleşik Devletleri’nden yayınlandıktan 1 gün sonra Blu tv tarafından Türkiye’de de yayınlanıyor.

Bruce Miller tarafından tasarlanan dizi Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Hulu tarafından yayınlanan dizinin bölümleri 47 ila 60 dakika arasında değişiyor. Dram, Distopik kurgu kategorisinde yer alan dizinin Türkiye’de de yayıncısı bulunuyor. Dizinin en çok dikkat çeken isimi kuşkusuz başrolde yer alan isim Elisabeth Moss. Moss’a Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel gibi isimler eşlik ediyor. Dizi IMDb’de 8,5’lik puana sahip.

4.sezonu 17.Haziran 2021’de yayınlanan bölümü ile tamamlanan diziseverlerin aklındaki soru ise Handmaid’s Tale 5.sezon ne zaman yayınlanacak? oldu.

Handmaid’s Tale konusu

Dizinin konusu, Amerika Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum hayatını konu alıyor. Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan’ın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır. Hizmetçi kadınlar bu harap edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmıştır. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında gidip gelmektedir. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.

Handmaid’s Tale oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Elisabeth Moss, Amanda Brugel, Madeline Brewer, Max Minghella ve Yvonne Strahovski gibi isimler yer alıyor.

Handmaid’s Tale 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 4.sezon 10.bölümü yani 4.sezon finali 16 Haziran 2021 tarihinde ABD’de yayınlanmıştı. Dizinin 5.sezonunun 2022 yılının ilk aylarında çıkması bekleniyor. Dizinin bilinen 1 sezonluk daha onayı bulunuyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.