Hellbound Dizi Yorumu- Ekşi Sözlük İlk Yorumlar (Netflix) - Yorum Güncel

Hellbound Dizi Yorumu- Ekşi Sözlük İlk Yorumlar (Netflix)

Hellbound Dizi Yorumu- Ekşi Sözlük İlk Yorumlar (Netflix)

Hellbound dizi yorumu, ekşi, dizi yorumu, dizisi yorum, dizi ekşi, Netflix ekşi, yorum, Netflix, 2.sezon ne zaman, izle, Netflix izle, analizi, inceleme, Squid Game, Güney Korei twitter, konusu, oyuncuları, yorumu gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix‘in yükselişe geçen Kore dizileri arasına bir yenisi daha mı ekleniyor dersiniz? Squid Game dizisi bırakın ülkeyi tüm dünyayı kasıp kavurdu. Bir çırpıda herkes Squid Game izler üzerine konuşur, paylaşır, ben izledim bitirdim bile ya havası atar durur oldu. (Biliyorsunuz ki “Sen nasıl bilmezsin ya?” havalarına “Sen nasıl izlemezsin ya?” soruları eklendi) Peki dünyayı kasıp kavuran Squid Game‘i tahtından yine bir Kore yapımı mı edecek? Bunu sormadan edemiyoruz çünkü Hellbound dizisi yayınlandığı günden itibaren en çok konuşulanlar arasına girmekten öte ilk 24 saatinde izlenme oranı ile de Squid Game dizisini geçti. 80’den fazla ülkede popüler hale gelen dizi tahtı çoktan sallamaya başladı bile. Peki bu dizi ne anlatıyor, gerçekten Squid Game‘den iyi mi? Sosyal medyada neler söylendi? Hadi gelin Hellbound dizi yorumları ve ekşi sözlük yorum göz atalım.

Hellbound Dizi | Konusu | Oyuncuları | ve dahası için tıklayın

Hellbound Dizi Yorumu – Twitter

Hellbound Dizi Yorumu – Ekşi Sözlük (Netflix)

dizi fena değil yalnız şu skull şapkalı adamın konuştuğu bölümler tahammül edilecek gibi değil. oraları atlıyorum. cidden çok sıkıcı hatta rahatsız edici olmuş. bir de saçmasapan bir şekilde uzun tutmuşlar bu kısımları.

  • fireworksandtea

sosyolojik açıdan başarılı bulduğum dizi.

  • melaydatroya

mistik temalar barındıran, inanç duygusunun, cahil ya da bir şeye körü körüne inanmaya hazır olan kesimin afyonu olduğunu ve onları nasıl rahat şekilde kullanılabileceğinin müthiş bir anlatımı aslında. arada efektler ve heyecan da diziye tat katıyor.
aslında sosyolojik açıdan herkesin dile getirmek istediği ama bir türlü anlatamadığı duyguları ve korkuyu çok güzel aktarıyor. bir bol cgi efektli marvel filmini izler gibi izlemek yerine içinde barındırdığı mesajları anlayarak izlerseniz gerçekten güzel bir yapım. beğenmeyenler de genelde aşırı dindar kesim olmuş. yok dinlerle dalga geçiyormuş. dinlerle dalga geçmiyor, istediğine inan, başkaları hakkında hüküm vermeyi kendine bir vazife edinme, sen kimsin ki, diyor…

  • yazilimcionline
  1. bölümden itibaren ilk 3 bölümdeki başkarakterin ortadan kaybolduğu dizi. teori kasmak ve sosyolojik çıkarım yapmak istiyorsanız, benzer bir yaklaşıma sahip ve bundan yüz kat daha güzel olan bir dizi zaten yapıldı: (the leftovers)
  • jiyuu

yukarıdaki yorumlardan da anlayacağınız gibi birinci sezon sonunda tam bıçak sırtında kalmış dizi. bu yüzden çok beğenenler de olmuş hiç beğenmeyenler de
koreliler bir projeksiyon cihazı 3 gulyabaniyle ilgi çekecek bir iş daha çıkarmışlar. bütçeden kurtarmak için gulyabanileri suya saklayarak filan çektikleri gösterileri düşünürsek kısıtlı bütçeyle fena iş de çıkartmamışlar. ikinci sezonda aşağıdaki soruların cevaplarını net bir şekilde verip senaryonun altını doldururlarsa efsane, havada bırakırlarsa kestane olacak.

  • withmyself

baya iyi ya. böyle özgün konusu olan dizilere hastayım

  • s4m3d

aslinda dizi tam anlamıyla din tuccarligini anlatıyor ve dini kullanan insanların halkları nasıl sindirip yönlendirdiğini güzel bir kurguyla izliyoruz. dizinin alt metni çok güçlü ve olan bitenler çok sinir bozucu. ülke olarak bizimde yıllardır çektiğimiz problemler.

  • benimkafambozuk

koreliler bu işi iyi yapmaya başladı.
özgün bir konusu var.

  • sorunneahbap

son zamanlarda kore dizileri dışında pek iyi dizi seyredemiyorum. adamlar tarz yaratmayı başardılar.

  • frodillo1
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.