Her Şey Yok Olur Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Her Şey Yok Olur Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Her Şey Yok Olur yorum, ekşi, yorumları, Things Heard And Seen ekşi, konusu, oyuncuları, analizi, twitter, fragman, imdb, Netflix, film, imdb, film oyuncuları, 2021 yorumguncel.com’u takip edin.

Her Şey Yok Olur Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Her Şey Yok Olur yorum, ekşi, yorumları, Things Heard And Seen ekşi, konusu, oyuncuları, analizi, twitter, fragman, imdb, Netflix, film, imdb, film oyuncuları, 2021 yorumguncel.com’u takip edin.

Amanda Seyfried ve James Norton‘un başrolde olduğu film Netflix’te yerini aldı. 2 günde 2 bine yakın kişi tarafından oylanan fil 5,3 puan almıştı. Shari Springer Berman ve Robert Pulcini‘nin yönetmen koltuğuna oturduğu film sosyal medyada da gündem oldu. Peki izleyenler film hakkında neler söyledi? Film izlenmeye değer mi? O zaman bu soruların yanıtına geçmeden evvel filmin konusuna ardından da Her Şey Yok Olur yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Her Şey Yok Olur Konusu

Filmin konusu, Genç bir kadın, Manhattan’dan ayrılıp küçük bir kasabada yaşamaya başlamalarının ardından hem eşinin hem de yeni evlerinin uğursuz sırlar gizlediğini keşfeder. Manhattanlı bir sanatçı, genç ailesini Hudson Vadisi’ndeki tarihi bir mezraya taşır. Yeni bir hayata alışırken, evliliğinin uğursuz bir karanlıkta olduğundan şüphelenmeye başlar ve yeni evinin tarihine rakip olur. Manhattanlı bir çift Hudson Vadisi’ndeki küçük, tarihî bir kasabaya taşınır. Ancak çiftin evlilikleriyle ilgili keşfettiği gerçek, yeni evlerinin tarihinden bile daha karanlıktır. Elizabeth Brundage’ın büyük ilgi gören romanından uyarlandı.

Her Şey Yok Olur Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

https://twitter.com/mrvcvsglysr/status/1388197806788255751?s=20

Her Şey Yok Olur Yorum / Ekşi Sözlük

bugün eklenen ve az önce izlediğim sözde gerilim içeren netflix filmidir. bu filmi duyurulduğu günden beri bekliyordum ama üzdü be.bu yazının devamında kısmi spoiler karışık yorum yazacağım.şimdi film türünde ne yazıyor,korku&gerilim&dram ve gizem.sadece iki elektirik efekti ile korku mu olur lan.ben bu tarz efektleri 2007 yılında ki the messenger filminde izliyordum,kısaca aşırı basite kaçılmış ve sırf ruhlu bir hikaye barındırmasından ötürü zaten korku kategorisine girdiği belli.dram kısmına gelelim.işlenen konuyu izledikçe zaten dram olmadığını ama bir dram anı yaratılmaya çalışıldığını ama başaramadıklarını izleyeceksiniz.şimdi dram kısmını yazarken ve anlayacaksınız derken gizem kısmınında bu konuda sıçtığını anlayabilirsiniz.korku ve dram yok gizem kısmına ağırlık vermeleri gerekirken 2 saatlik filmde bu konuya girişi çok geç yapılıyor daha doğrusu şaşırtmaya çalışıyorlar.bu tarz filmlerle arası az olanlar evet şaşıracaklardır ama bu türlere aşina olanlara öf dedirtecektir.bu kadar eleştirmeme rağmen bu filme ne denir.iddia ettiği hiç bir kategoriyi tam yansıtamıyor ama kendini izlettirebiliyor.10 üstünden bana göre 4-5 puan arası bir film olmuştur.

ruhlu ev. aman ne orijinal konu. insan filmi çekerken sıkılıp bırakır be. yüz tane film sayabilirim böyle. sünmedi mi artık bu konu? ha birde dram var demişlerdi. sizin ben derdinizi seveyim. zaman kaybetmek için bile izlenmez.

  • bulutsuz35

o kadar kötü ve boş bir filmdir ki… yani iki korku gerilim izleyelim de bir şey hissedelim diye bile izlenmez, ne korku var ne dram var ne gerilim var bomboş film, twist yok, merak uyandıran bir şey yok, filmde kesin şu olur şimdi dediginiz her şey oluyor. boşa vakit kaybetmeyin kesin bir yere bağlanır ya diye, bağlanmıyor

  • midnight soul

kafası çok karışık film. her şeyden bir tutam alıp bir film yapalım demişler ama olmamış. korku desen değil, dram hiç değil, polisiye demek zaten ayıp olur. tam olarak belli bir türe bile ait değil. zaten film de bir “hiç” olarak bitiyor. boşa giden 2 saat, teşekkürler netflix.

  • trulymadlydeeply

nolur izlemeyin allah aşkına izlemeyin şeklinde yalvarabileceğim seviyede sayılı filmlerden.

  • bi kere ben de oynayabilir miyim

korku öğesi pek yok belki gerilim denebilir.

fragmanını görünce oldukça umutluydum ama zayıf bir film ile karşılaştım. süresi gereksiz uzun. 2 saatlik bir mevzu yok. netflix ne yapıp edip konuyu yine toksik erkekliğe getirmiş.

  • seryer

konusuna bakınca ilk etapta klasik hayaletli ev hikayesi gibi gelse de işler o kadar basit değil. özellikle kocasına sövmekten hayalete odaklanamadım bile. her zaman derim “allah (ya da artık her neye inanıyorsanız ) iyi insanla karşılaştırsın”. filmin ortalarında az buçuk anlıyorsunuz filmin sonunu ama bu yine de sizi izlemekten alıkoymuyor. gerilim korku türünde başarılı olmasa da boş vakitte izlenebilir. imdb 7/10 vermiş ama o da biraz delirmesin hani ne filmler var bu mu 7? benim filme puanım 6,1/10. aman ne çok fark var kksıksıs neyse siz denk geldiyseniz yine de izleyin. bomboş bir film değil. en kötü kocasına söver rahatlarsınız. iyi seyirler şimdiden..

  • tirivirisler
    

Umudun Dili Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.