Hereos Dizi (2020) | Konusu | Oyuncuları

26.09.2020
Hereos Dizi (2020) | Konusu | Oyuncuları

Hereos Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, 3.sezon, kaç bölüm, hangi ülkenin, 1.sezon, 2020, dizisi, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, Çin, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Hereos Dizi hakkında

Son zamanların en merak edilen dizilerinden biri olan 2020 yapımı Hereos dizisi yayın hayatına başladı. Aksiyon ve bilimkurgu türündeki Çin yapımı dizi 16 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanmaya başladı. Bai Shan Liu Fang’in yönetmenliğini yaptığı dizi imdb platformunda 8,2 puana sahip. Dizinin yapımcılığını ise Richard Wiseman yapıyor. 4 ana karakterin etrafında şekillenen dizinin başrolünde Zhao Wenzhuo,
Mao Lin, Lin Shi Xiaolong, Liang Xiaolong, Yang Zhigang gibi isimler yer alıyor. Dizi Mandarin dilindedir.

Çin yapımı olan 2020 yapımı dizi sosyal medyada da oldukça merak edilen dizilerden biri. Dizi 1 sezon ve toplamda 45 bölüme sahip.

Hereos Dizi 2020 Konusu

Dizinin konusu, 1898 yılındaki Yeniden Doğuş Hareketi “Altı Kahraman”ın ölmesine neden olur. Vatansever coşkuyla dolu Huo Yuan Jia isimli karakterimiz de bu harekete katılmaya oldukça isteklidir. Ancak bu süreçte düşmanın tuzağına düşer ve sadece ülkenin kahramanların ölümünü izler. Çok geçmeden, Çin düşmanları tarafından işgal edilir.

Geçen bir yılın ardından, ChangZhou’da yaşamaya başlayan Huo Yuan Jia, birgün dağ kenarında yürüyüş yapar. Geçmişinde cesaretini kırılan ve tekrar düşmanın tuzağına düşme korkusu yaşayan Huo Yuan Jia, Şanghay’a taşınmaya karar verir. Jia bir ünü takip ederek kısa sürede hızla büyür. Çin’i işgal eden Japonlar bu durumdan endişelenir ve Huo Yuan Jia’yı kışkırtmaya başlar. Huo Yuan Jia korkusuzca savaşa girerek sonunda cesur eylemleriyle düşmanı yenecektir.

Oyuncuları (Cast)

4 ana karakterin etrafında şekillenen dizinin başrolünde Mika Häkkinen,Tom Kristensen, Felipe Massa, Michelle Mouton gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Zhao Wenzhuo,
Mao Lin,
Lin Shi Xiaolong,
Liang Xiaolong,
Yang Zhigang,
Kaohsiung,
Haas,
Gaowa,
Sunspot,
Zhang Chunzhong,
Zheng Binhui
Yönetmen:

Dizi fragmanı

Yorumları

YORUMLAR

  1. Kenan Kaya dedi ki:

    2.sezon olacakmi

canlı tv izle