Hipnotizma Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları - Yorum Güncel

Hipnotizma Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

01.11.2021
Hipnotizma Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

Hipnotizma film ekşi, inceleme, analizi, film yorumu, film yorumları, filmi yorum, incelemesi, konusu, oyuncuları, Netflix, izle, ekşi sözlük gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix‘in son zamanlarda top 10 listesinde yerini koruyan yapımlarından ve sosyal medyada en çok adı geçen yapımlarından biri de Hipnotizma filmi oldu. Hypnotic ismiyle de bilinen yapım Kanada’nın Vancouver kentinde çekildi. İzleyenlerine görsel şölen sunan film dram, korku ve gizem türünde. İzleyenlerinden imdb üzerinden 5,2 puan toplayan film sosyal mecralarda oldukça övülürken ekşi sözlük yazarları tarafından birçok eleştiriye maruz kaldı. Peki izleyenler Hipnotizma filmi hakkında neler söyledi dersiniz? Hadi gelin birlikte Hipnotizma ekşi ve sosyal medya yorumlarına göz atalım.

Hipnotizma konusu

Filmin konusu, Hem kişisel hem de profesyonel yaşamında tıkandığını hissedince gizemli bir hipnoz uzmanından yardım isteyen Jenn, kendini ölümcül bir akıl oyununun içinde bulur. Genç bir kadın olan Jenn hem özel hem de profesyonel yaşamında sorunlar yaşar. Kendisini tıkanmış hisseden Jenn, ünlü bir hipnoterapistin yardımına başvurur. Ancak genç kadın çok geçmeden kendisini ölümcül bir akıl oyununun içinde bulur.

Hipnotizma Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Hipnotizma Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

Hipnotizma Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

alice braga’nın (queen of the south) kadrosuna katıldığı aksiyon filmi projesi. başrolünde ben affleck’in yer alacağı, battle angel ve kong skull island senaristlerinden gelecek olan projenin çekimlerine eylül ayında texas’ta başlanması planlanıyor.

 • karinca beli

guzel bir fikri filmin onemli kısmında iyi taşımış ancak sonunu getirememiş filmlere bir örnek olan netflix yapımı.
o kadar guzel başlamıştı ki alelacele bitirilmiş finaline üzüldüm. sen sağ ben selamet diyip bitirmişler filmi.

 • destroy everything

netflix filmlerine göre standart üstü sürükleyici güzel film

 • asdj

ortalama altı netflix filmi. dizi olsa daha rahat işleyebilecekleri bir konuyu iki dakikada harcadıkları bir film olmuş.

 • bluenchanter

stephen king senaryolarını andıran bir film olmuş. şahsi kanaatim epey iyiydi, işlenmemiş bir konu.
izleyin, vakit kaybı değil kesinlikle değil. oyunculuklar orta üst seviyede..

 • granatzier

olmamış nekflikş filmi. vakit geçirmek için izlenebilir ama ayda birden daha sık film izleyen bir izleyici ilk yarım saatte tüm örüntüyü çözüyor. bir iki twist vardır, bu kadar erken tüm olay çözülemez diyorsunuz ama tüm olay o kadar malesef.

 • nikyokj

zaman kaybı bir filmdi yani bu konu böyle mi işlenmeliydi? insan daha oha diyeceği bir şey bekliyor.

 • westgri

dün izlediğim filmdir. aslında filmin nasıl ilerleyeceği isminden ve ilk 5 dakikasından anlaşılıyor.izleme nedenim ise herhalde bu kadar düz bir film yapmazlar ve şaşırtır vs diye devam ettim ama yapmadılar ya lan swh.bildiğin hiç bir sürpriz yok, tahmin edilir senaryo ve gerilim olması gereken sahneler de bile hissiyat sıfır.bana göre olmamış bir filmdir.

 • sc8634

ben yandım siz yanmayın diye yazıyorum vakit kaybı. filmin başından beri kendini hissettiren flash tv kurgusu ve oyunculuğu 1:14:50 itibarıyla kendini açığa çıkarıyor. bir an sarı bıyık nerden çıkacak acaba dedirtiyor.

 • aiden pearce

izlemesek de olur filmidir. fakat kötü ve saçma dediğimiz kategoride de hiç değildir, ki zaten başyapıt beklemiyor kimse o yüzden görevini yerine getiren bir film. izlerken zamanın geçtiğini anlamıyorsunuz, olay örgüsünü tahmin etmek kolay olabilir lakin güzel bir konusu var. çok germiyor ve kısa sürüyor, vakit geçirmek için izlenebilir.

 • deppp

güzel bir konu, orta kalem oyuncular, tam tatmin etmeyen ve açıkta kalan hikaye. pazar günü vakit geçirmelik film arıyor iseniz bir ihtimal.

 • thellas350

muhteşem bir konu, harika oyunculuklar ve senaryo derken filmin sonuna doğru muhtemelen ” ya sikerler hadi çekelim şunu da maça yetişelim ” falan demişler heralde. berbat bir final. şu filme ihanettir lan bu final.. çok yazık.. bu filmin finali kesinlikle çok daha vurucu ve mümkünse mutsuz bitmeliydi. baya baya disney filmi finali gibi musmutlu ve klişe bi final yapıp kült olacak bir filmi mahvetmişler.

 • faruk1990
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR