Hırsızlar Ordusu 2 Olacak Mı? Ne Zaman? | Netflix - Yorum Güncel

Hırsızlar Ordusu 2 Olacak Mı? Ne Zaman? | Netflix

12.04.2023
Hırsızlar Ordusu 2 Olacak Mı? Ne Zaman? | Netflix

Hırsızlar Ordusu 2 olacak mı, 2 ne zaman, 3 olacak mı, Netflix, Army of Thieves, film müzikleri, izle, ekşi, imdb, yorumu, Netflix, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Adından söz ettiren yönetmen Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki filmin başrollerinde Matthias Schweighöfer ve Nathalie Emmanuel’nin rol almıştı. Hırsızlar Ordusu filmi yayınlandığı tarihte Netflix platformunun en çok izlenen içeriklerden biri olmuştu. İzleyicilerinin büyük ilgiyle izlediği film hakkında en çok merak edilenlerden biri 2 olacak mı olacaksa ne zaman soruları oldu. Hadi birlikte göz atalım.

Hırsızlar Ordusu Film Konusu

Filmin konusu, “Ölüler Ordusu”nun öncesini anlatan filmde gizemli bir kadın, Avrupa’nın farklı yerlerindeki 3 efsanevi kasayı soymak için topladığı ekibe banka memuru Dieter’ı da alır.

Ölüler Ordusu’nda yaşananların öncesinde geçen Army of Thieves, zombi saldırılarının ilk aşamasında küçük bir kasabada banka memuru olan Ludwig Dieter, bir soygun gerçekleştirmesi için gizemli bir kadın tarafından Interpol’ün en çok aranan suçlularından oluşan bir ekibe dahil edilir.

Film hakkında daha detaylı bilgi için şuraya alalım > Hırsızlar Ordusu Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Hırsızlar Ordusu Film Oyuncuları

Matthias Schweighöfer – Ludwig Dieter
Nathalie Emmanuel – Gwendoline
Guz Khan – Rolph
Ruby O. Fee – Korina
Stuart Martin – Brad Cage
Jonathan Cohen – Delacroix
Peter Simonischek
Noemie Nakai – Beatrix
John Bubniak – Christopher

Hırsızlar Ordusu 2 Olacak Mı? Ne zaman?

Netflix’in 21 Mayıs 2021 tarihinde Ölüler Ordusu filmi ile büyük beğeni toplamış devam filmi olarak da 29 Ekim 2021 tarihinde vizyona aldığı Hırsızlar Ordusu filmini vizyona almıştı. Ancak filmin 3.devam filmi olup olmayacağı henüz netlik kazanmış değil. Filmin devamı niteliğinde bir film duyurulduğunda bilgileri günceleyeceğiz. Bizi takipte kalın.

Film hakkında gelen yorumlara göz atın:

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.