Hırsızlar Ordusu Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları - Yorum Güncel

Hırsızlar Ordusu Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

02.11.2021
Hırsızlar Ordusu Ekşi ve Sosyal Medya Yorumları

Hırsızlar Ordusu (Army of Thieves) ekşi, yorum, film yorumları, 2021 filmleri, filmi yorum, film yorum, analizi, ekşi, Hans Wegner, 2 olacak mı, izle, Netflix, inceleme, analizi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Zack Snyder filmi Army of the Dead‘in prequel filmi olan yapım alman oyuncu Matthias Schweighöfer’in canlandırdığı Ludwig Dieter karakterinin etrafında geçiyor. Matthias Schweighöfer‘in aynı zamanda filmin yönetmenliğini yaptığı yapım son zamanların en çok merak edilen ve izlenen Netflix içeriklerinden biri olmayı başardı. Zombi kıyametine yol açan viral salgının ilk günlerinde geçen filmi Netflix‘te izleyenler soluğu yorum yapmakta buldu. Army of Thieves ismi ile yayınlanan film 29 Ekim 2021 tarihinde kütüphanede yerini aldı. Ölüler Ordusu filminin prequeli yani öncesi niteliğindeki filmi izleyenler Zack Snyder imzası ve Richard Wagner müziklerine hayran kaldı desek yalan olmaz. Peki izleyenler Hırsızlar Ordusu (Army of Thieves) film yorumu (ekşi) neler söyledi dersiniz? Hadi gelin hızla göz atalım.

Hırsızlar Ordusu konusu

Filmin konusu, “Ölüler Ordusu”nun öncesini anlatan filmde gizemli bir kadın, Avrupa’nın farklı yerlerindeki 3 efsanevi kasayı soymak için topladığı ekibe banka memuru Dieter’ı da alır.

Ölüler Ordusu’nda yaşananların öncesinde geçen Army of Thieves, zombi saldırılarının ilk aşamasında küçük bir kasabada banka memuru olan Ludwig Dieter, bir soygun gerçekleştirmesi için gizemli bir kadın tarafından Interpol’ün en çok aranan suçlularından oluşan bir ekibe dahil edilir.

Film hakkında daha detaylı bilgi için şuraya alalım > Hırsızlar Ordusu Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Hırsızlar Ordusu Film Yorumları

Haksız mı? Sanmam…

Ama o zaman keyfi çıkmaz ki.. Amaç öncesini sonradan görmek zaten, hani parçaları birleştirmek falan..

Oldu oldu sen raaad ol..

Şu iki tiwite şaşkın surat emojisi alalım..

Aşk mı? E her filmde olmazsa olmazımız zaten o (ama sadece filmlerde) 😀

6 mı dedi o?

Hırsızlar Ordusu Ekşi Yorumları

army of the dead spin off u, netflix yapımı vasat bir aksiyon filmi. army of the dead filmi de çok vasattı ama en azından zombi temalı bir aksiyon filmiydi, sadece konu itibariyle bile tüm saçmalıklara izin veriyordu.
bu filmde, kasa hırsızının zombie salgını öncesi hayatı ve nasıl kasa hırsızı olduğu anlatılıyor. kahramanımız hissederek ve kulağını kasaya dayayarak 3 tane kırılması güç kasayı kırmayı başarıyor hatta bunlardan en zor olanını kamyon hareket halindeyken yapıyor. (4. ve en zor olanı army of the dead de hallediyor zaten)
gazete okurken, kahvaltı yaparken arkada bişeyler dönsün arada sırada bakarım derseniz film sizi tatmin eder. ha yok ben izlerim baştan sona derseniz büyük ihtimalle bir süre sonra telefonunuza bakmaya başlarsınız.

  • the man from another earth

45 dk kadar izlediğim ve anladığım kadarıyla, bir şeyler oluyor fakat ben olan şeylerin nasıl olduğunu anlamadım. sanki birkaç yerde çekim yapmışlar ve bunları sıralayarak montajlamışlar. netflix ucuz filmlerden vazgeçmeli

  • up in the air

ilk filmden daha başarılı bulduğum bir prequel.
izlenir.

  • up in the air

film tam anlamıyla bir referans pornosu.

  • tintoretto

az önce izlediğim filmdir. yorumum hafif spoilerli olacaktır. zack snyder’a bir film çektir.iyi kötü ses getirsin.sonra diğer karakterlere de orta segment tekil hikayelerini anlatan filmler çekmeye başla ve kütüphane de içerik çoğalsın.güzel iş be swh.böyle yazsam bile aslında bu film benim army of the dead filminden daha çok hoşuma gitti.filmin işleyişi hem eğlenceli olmuş, hem de yeri geldiğinde heyecan kısımlarıda iyiydi.yalnız filmin bu ilerleyişine göre bence sonu fazla kasıntı bitti, lakin esas filme bu karakterin bağlanması için elbet böyle olmalıydı zaten.orta segment kategorisinde bir film olmuş.

  • sc8634

filmin en beğendiğim tarafı, para kasalarına ve onun üreticisine ait hikayelere yer vermesi oldu. filmden sonra “ulan, hangi işlerin arkasında kim bilir ne emekler, ne tutkular var” diye düşünmeden edemiyor insan. işte bu filmi güzel yapan şey de bu bence. film, tutkuları için yaşayan insanları anlatıyor aslında. konuya aksiyon katabilmek için de senaryosu bir hırsız çetesi üzerine kurgulanmış. bu açıdan bazı klişeler izliyor olsak da filmin asıl derdi tutkulu bir hayatı anlatmak. filmdeki karakterlerin hepsi kendince bir konuda tutkuya sahip ve o konuda başarıya ulaşmak için mücadele veren kişiler. genele hitab eden şeyler onlara sıkıcı geliyor. bu yüzden hayatlarının merkezine tutkularını besleyen işleri koyuyorlar.

  • atlantiscity

film çok güzeldi.
romantik, komik, aksiyon, heyecan vs var.
izleyin, pişman olmazsınız.
şu romantik film karşısında da ufaktan yüzünüz gülmüyorsa gidin üzerinize toprak atsınlar.

  • alt4y

normalde seri olan filmlerin ilkin de önceki zaman dilimini izleriz devam filminde ise sonraki zaman dilimini. lakin bu filmde tam tersi olmuş. ilk filmde sonrasını izledik devam filminde öncesini izleyeceğiz. değişik bir duygu olacak. ölüler ordusunu da unuttum baya oldu izleyeli bakalım.

  • fakir ama gururlu adam

vakit geçirmelik film.
yani çok iyi değil ama zaman geçirmek içinde keyif veriyor.
özellikle kasa sahneleri ve richard wagner müzikleri güzeldi.

  • betatron
YORUMLAR