İnanılmaz Soygunlar Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

İnanılmaz Soygunlar (Heist) belgesel dizi, konusu, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, Netflix Belgesel dizileri, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

İnanılmaz Soygunlar Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

İnanılmaz Soygunlar (Heist) belgesel dizi, konusu, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, Netflix Belgesel dizileri, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel dizi hakkında

14 Temmuz 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinal belgesel dizisidir. Toplam 6 bölümden oluşan dizinin bölüm süreleri 42 ila 49 dakika arasında değişiyor. Belgeselin orijinal adı ‘Heist‘tir.

2021 En İyi Kısa Film Oscar ödüllü Two Distant Strangers’ın yapımcısı Dirty Robber ve Emmy adayı yönetmen Derek Doneen imzalı bu yepyeni Netflix belgesel dizisi, ABD’nin modern tarihindeki en büyük üç soygunu masaya yatırıyor. Hem de bizzat soygunları gerçekleştirenlerin ayrıntılı anlatımlarıyla.

21 yaşındaki bir kadın Las Vegas’taki bir kumarhaneden milyonlarca dolar çalıyor. Bir baba adayı televizyon dizilerinden öğrendiği yöntemlerle Miami havalimanından bir servet aşırıyor. Kentucky’de yaşayan bir adam tarihin en büyük viski hırsızlıklarından biriyle suçlanıyor. Dinamik canlandırmaları, orijinal röportajları ve yüksek tempolu anlatımıyla Ocean’s Eleven ve Sıkıysa Yakala gibi filmlerin sinematik tarzını mükemmel bir şekilde yansıtan belgesel dizisinde yönetmenler Derek Doneen (The Price of Free), Martin Desmond Roe (Two Distant Strangers) ve Nick Frew (We Are the Champions) her bir vurgunu ikişer bölüm hâlinde izleyiciye aktarıyor.

İnanılmaz Soygunlar konusu

Belgesel dizi konusu, Çalınan milyonlarca nakit para. Ortadan kaybolan lüks bourbon. Bu gerçek suç dizisinde sıradan insanlar, sıra dışı soygunlarda paçayı kurtarmaya oldukça yaklaşıyor.

Kusursuz suç Birinci Bölüm

Heather Tallchief hipnoz etkisi altındayken azılı suçlu Roberto Solis’in Las Vegas’taki bir zırhlı kamyonetten 3,1 milyon dolar çalma planına yardım eder.

Kusursuz Suç İkinci Bölüm

FBI ajanı Joe Dushek, kaçakları bulmak için kapsamlı bir operasyona yürütmeye başlar. Sahte pasaportunun süresi dolan Heather kişisel bir ikilemle karşı karşıya kalır.

Para Dolu Uçak Birinci Bölüm

Evlat edinme masraflarını karşılayamayan Karls Monzon, bir ekip kurarak Miami Havaalanı’nda bir soygun planlar. Bu planı yaparken de televizyon dizilerinden yardım alır.

Para Dolu Uçak İkinci Bölüm

Karls ve ekibinin 7,4 milyon dolarla kaçmasının ardından FBI beklenmedik bir ipucu yakalar. Jeffrey Boatwright, onu kaçırmak isteyenlerin hedefindedir.

Bourbon Kralı Birinci Bölüm

1999’da aile babası Toby Curtsinger, dostlarıyla birlikte dünyanın en pahalı bourbon’unu çalar. Bunun ardından başlatılan soruşturma ise medyanın yoğun ilgisini çeker.

Bourbon Kralı İkinci Bölüm

Şerif bürosu aldığı ihbar üzerine önemli bir kanıt bulur. Beklenmedik bir gelişme, kayıp Pappy Van Winkle şişelerinin ardındaki gizemi ortaya çıkarır.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.