Industry Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Industry Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Industry dizi, konusu, oyuncuları, 2020, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, HBO Dizileri, Bein Connect, 2.sezon, 2.sezon olacak mı, imdb gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

HBO’nun final yapan dizisi Girls’ün yürütücü yapımcısı ve ilk bölümünün de yönetmeni olan Lena Dunham’ın yer aldığı dizi 10 Kasım itibari ile Bein Connect’te yayınlanmaya başladı. Asıl olarak HBO ve BBC Two kanalında yayınlanan dizi 9 Kasım 2020 tarihinde yayınlanmıştı. Hareketli finans dünyasının kapılarını aralayan dizinin ilk sezonu toplamda 8 bölümden oluşuyor.

Dizinin hikayesini ve senaryosunu Mickey Down & Konrad Kay ikilisi kaleme aldı. Çekimleri geçtiğimiz yıl Cardiff’de yapılan dizinin imdb puanı ise şimdilik 5,7

Industry Konusu

Dizi, geleceklerini güvence altına alabilmek adınan mücadele veren yirmili yaşlarındaki bir grup insanın uluslararası finans dünyasına heyecan verici girişini konu ediniyor.

Industry, Londra’daki bir yatırım bankasında çalışabilmek için birbirleriyle kıyasıya bir rekabete girişen bir grup insanın hikayesini konu ediyor. Okullarından yeni mezun olan bir grup genç, Londra’nın en iyi bankasındaki sınırlı sayıdaki pozisyona girebilmek için her şeyi göze almıştır. Geleceklerini güvence altına almaya çalışan gençler için bu süreç, hayatlarını gözden geçirmelerine neden olur.

Industry Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

HBO’nun yeni iddialı ve finans dünyasını ele alan dizisinin başrolünde Myha’la Herold, Conor MacNeill ve Marisa Abela gibi isimler yer alıyor.

Myha’la Herrold – Harper
Conor MacNeill – Kenny Kilblane
Marisa Abela – Yasmin
Priyanga Burford – Sara Dhadwa
Charlotte Callaghan – Tate Connelley – Trader
Clemmie France Hayhurst Graduate
David Jonsson – Gus
Harry Lawtey – Robert
Ken Leung – Eric
Freya Mavor – Daria
Sinna Mogul – Trader
Sagar Radia – Rishi
Nabhaan Rizwan – Hari
Kyra Strinati – Lisa Williams – Trader
Roy Martin Thorn – Luxury uber driver
Will Tudor – Theo

Dizi fragmanı

Avenue 5 Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO dizileri

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.