Instant Family (Şipşak Aile) Film | Konusu | Oyuncuları

Instant Family (Şipşak Aile) Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

29.10.2020
Instant Family (Şipşak Aile) Film | Konusu | Oyuncuları

Instant Family (Şipşak Aile) Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

12 Nisan 2019‘da Türkiye’de vizyona giren Aile filmidir. Amerikan yapımı olan film 48 milyon dolarlık bir bütçe ile çekildi. Toplam 118 dakikalık süreden oluşan yapım, 120 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etmişti. Film 31 Ekim itibari ile Netflix Türkiye arşivine ekleniyor. Şipşak aile olarak da bilinen film, IMDb‘de 73 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,4’lük puana sahip oldu. Filmin kadrosunda Mark Wahlberg, Rose Byrne, Isabela Merced, Gustavo Escobar, Julianna Gamiz ve Octavia Spencer gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Sean Anders üstlenirken, senaryosunu Sean Anders ile birlikte John Morris birlikte kaleme aldı.

Instant Family (Şipşak Aile) filmi konusu

Filmin konusu, çocuk sahibi olmak isteyen ve evlat edinmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor. Pete ve Ellie birbirlerini seven, uyumlu bir çifttir. Tek istekleri ise çocuk sahibi olmaktır. Sevimli çift, bir aile kurmaya karar verdiğinde koruyucu aile olarak evlat edinme yoluna başvurur. Amaçları küçük bir çocuğu evlat edinmektir ancak birbirinden tatlı üç kardeş görünce hepsini evlat edinmeye karar verirler. Kardeşlerin en büyüğü, asi bir genç kız olan 15 yaşındaki Lizzy’dir. Çift kendilerini bir gecede üç çocuklu bir aile olarak bulur. Pete ve Ellie, artık bir aile olma umuduyla, nasıl ebeveynlik yapılması gerektiğini öğrenmek zorundadır. Bu süreçte birbirlerinden farklı karakterlerde olan bu 5 kişi, birbirlerine alışmalı ve uyum sağlamayı öğrenmelidir. Aile dinamikleri, evlat edinme sisteminin kağıt işleri, çıkan aksaklıklar, aile sahibi olmanın ne demek olduğunu unutan çocuklar ve hassas duygular da işin içine girince her şey giderek zorlaşır.

Instant Family (Şipşak Aile) Film Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin kadrosunda Mark Wahlberg, Rose Byrne, Isabela Merced, Gustavo Escobar, Julianna Gamiz ve Octavia Spencer gibi isimler yer alıyor.

Mark Wahlberg – Pete
Rose Byrne – Ellie

Isabela Merced – Lizzy
Gustavo Escobar – Juan
Julianna Gamiz – Lita
Octavia Spencer – Karen
Tig Notaro – Sharon
Tom Segura – Russ
Allyn Rachel – Kim
Britt Rentschler – Linda
Jody Thompson – Jim
Margo Martindale – Grandma Sandy
Julie Hagerty – Jan
Michael O’Keefe – Jerry
Joan Cusack – Mrs. Howard

Film yorumları

çok tatlı bir aile filmi denk geldikçe iki üç kere falan izledim yine izletiyor kendini
ayrıca mark wahlberg* çok tatlısın

-uyuyakalmisim / Ekşi Sözlük

ağlattı.
evlat edinmeye iyi kötü tüm yönleriyle değinen komik ve duygusal film.
duygusallığımın had safhada olduğu şu günlerde kıyas götürmez belki bir kedi sahipleneceğim yarın. karmaşık duygularıma daha da karmaşık duygular ekledi

  • biletleri cebinde / Ekşi Sözlük

Tam bir aile filmi. birlikte rahat izleyebileceğiniz, sizi hem güldüren hem duygulandıran film.
evlat edinme sürecini başından sonuna net olarak ortaya koymuşlar.

-tentrin / Ekşi Sözlük

sıcacık bir film. ister ailenizle ister sevgilinizle-eşinizle isterseniz tek başınıza hiç sıkılmadan izleyebilirsiniz. hem komik hem duygusal üstelik her şey dozunda.

  • thecureandthepain / Ekşi Sözlük

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle