Jacop Elordi Kimdir? Delidolu Filmi Noah - Yorum Güncel

Jacop Elordi Kimdir? Delidolu Filmi Noah

30.07.2020
Jacop Elordi Kimdir? Delidolu Filmi Noah

Jacop Elordi kimdir? boyu, kilosu, sevgilisi, height, weight, filmleri, age, yaşı, kaç yaşında, Joey King, girlfriend, euphoria, dizileri, sevgilileri, The Kissing Booth Noah Flynn, Kissing Booth Noah kim, nereli, instagram, gerçek adı, Zendaya gibi aramalarınız için yorumguncel.com

Netflix’in The Kissing Booth filmi ile dikkatleri yeniden üzerine çeken Jacop Elordi kimdir? sorusu merak ediliyor.

Jacop Elordi Kimdir? | Hayatı – Biyografi

Jacop Elordi 26 Haziran 1997 yılında John – Melissa Elordi’nin oğlu olarak Brisbane, Queensland Avustralya’da dünyaya geldi. İlk eğitimini Aziz Kevib Koleji Melbourne’da gören oyuncunun iki kız kardeşi vardır. Ardından Nudgee Koleji’nde eğitim aldı ve çok küçük yaşlardan bu yana oyunculuğa ilgi duyduğu için okulda tiyatro kulüplerine katıldı.

Kariyeri

Elordi ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Carpe Liam isimli kısa filmde Liam karakterine hayat vermesi ile yaşadı. Ardından 2016 yılında Max & Losefa isimli kısa film yazıp rol aldı. Hollywood’da ilk oyunculuk deneyimini 2017 yapımı Karayip Korsanları: Ölülere Masal Yok (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) filminde St. Martins Marine rolü ile başladı. Aynı yıl Avusturalya yapımı Swinging Safari filminde Rooster rolüne hayat verdi.

Jacop Elordi ve The Kissing Booth Noah Rolü

Elordi ilk büyük çaplı tanınmasını bir Netflix filmi olan The Kissing Booth yani Delidolu filmi ile sağladı. 2018 yılında yayınlanan filmde Noah Flynn karakterine hayat veren oyuncuya filmde Joey King eşlik etti. 2019 yılında Cape Town’da çekilen ve Haziran 2020 yılında Netflix’te 2.si yayınlanan film izleyenlerinden büyük beğeni topladı. Öyle ki filmin devam filmi daha 2.si yayınlanmadan çekimleri tamamlanmıştı. Devam filmi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Elordi The Kissing Booth’un getirdiği şöhret ile 2019 yılında The Mortuary Collection isimli korku filminde rol aldı. Aynı yıl Zendaya, Hunter Schefer, Sydney Sweeney ve Barbie Ferreira gibi isimler ile birlikte HBO yapımı Euphoria’da Nate Jacops rolünü üstlendi. Dizi 2020 yılının Emmy ödüllerinde en çok beğenilen yapımlardan biri olarak görüldü ve adaylık aldı.

Genç oyuncu 2020 yılında yayınlanması beklenen Deep Water ve 2 Hearts isimli iki yapımda daha yer alacak.

Jacop Elordi Yaşı – Kaç Yaşında

23

Boy – Kilo

1,93 – 80

Jacop Elordi Sevgilisi

The Kissing Booth (Delidolu) filmindeki rol arkadaşı Joey King ile birlikte.

Instagram

@jacopelordi

Dizileri

2019 The Bend Lucas Jackson
2019 Euphoria Nate Jacobs

Filmleri

2015 Carpe Liam Liam
2016 Max & Iosefa Max
2017 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
2018 The Kissing Booth Noah Flynn
2018 Swinging Safari Rooster
2019 Bad Dream Husband
2019 The Mortuary Collection Jake
2020 The Kissing Booth 2 Noah Flynn
2020 Deep Water Ricky
2020 2 Hearts Chris
2021 The Kissing Booth 3 Noah Flynn

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.