Johnny Test Çizgi Dizi | Konusu | Seslendirenleri | Netflix

Johnny Test Çizgi dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, Netflix, 7.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Johnny Test Çizgi Dizi | Konusu | Seslendirenleri | Netflix

Johnny Test Çizgi dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, Netflix, 7.sezon ne zaman, fragmanı, izşe gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Johnny Test, orijinal animasyon dizisinin Scott Fellows (“Big Time Rush”) imzalı devamıyla geri döndü. ABD ve Kanada ortak yapımı olan çizgi dizi, 2005 yılında b ilk defa yayınlanmaya başlamış, 5 Aralık 2014 yılında yayınlanan bölümü ile final yapmıştı. Dizi 2 Mayıs 2020’de yeni sezonu ile 6 yıl sonra geri döndü. Dizi Cartoon Network, Teletoon gibi kanallar tarafından yayınlanıyor. Toplam 7 sezon 118 bölümden oluşan yapım, Scott Fellows tarafından tasarlandı. Çizgi dizi Türkiye’de televizyonda Cartoon Network tarafından yayınlanıyor. Yapımın 2020’de yayınlanan yeni sezonu Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya 16 Temmuz 2021’de başladı. IMDb‘de 8 bine yakın kişi tarafından oylanan çizgi dizi 5,1‘lik puana sahip oldu.

Johnny Test konusu

Çizgi dizinin konusu, Hayal gücü kuvvetli bir çocuk, sadık köpeği ve bilim meraklısı ablaları başlarını ne kadar belaya sokabilir ki? Hep birlikte göreceğiz! “Melee Adası” oyununda yenilmekten bıkan Pırlanta Çocuk, savaş becerilerini sergilemek için Johnny Test ve ekibin geri kalanını gerçek bir adaya götürür. Susan ve Mary kendilerine bir robot erkek kardeş yaratır. Ancak bu sevimli bebeğin şeytani planları vardır. Susan ve Mary, Johnny’ye küçük bir beyin operasyonu yaparak sebze yeme konusundaki hislerini yeniden düzenlemeye çalışır. Johnny ve Dukey bir Kocamazon deposuna gizlice girer. Bu sırada Susan ve Mary evlerindeki dijital asistanın gizli bir planı olabileceğinden şüphelenir.

Johnny Test seslendirenler

James Arnold Taylor
Louis Chirillo
Brittney Wilson
Ashleigh Ball
Maryke Hendrikse
Ian James Corlett
Kathleen Barr
Lee Tockar
Andrew Francis
Scott McNeil
Trevor Devall
Bill Mondy

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.