Rastgele Yazı

Teen Titans Go | Konusu | 5.sezon yeni bölümleri (Netflix)

Teen Titans Go | Konusu | 5.sezon yeni bölümleri (Netflix)

Teen Titans Go, dizi, konusu, yeni bölümleri, Netflix, yeni bölümleri, nerede yayınlanıyor, Fragman, izle, yaratıcısı, karakterleri, seslendirenleri gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Çizgi dizi hakkında

Dizi, 6 Eylül 2013’te Kanada’da Teletoon tarafından yayınlanmaya başlayan çizgi dizidir. Her bölümü 11 dakikada oluşan eğlenceli aksiyon komedi türündeki dizi, 23 Nisan 2013’te Amerika’da, 1 Haziran 2015’te Cartoon Network tarafından Türkiye’de yayınlandı. Michael Jelenic ve Aaron Horvath tarafından tasarlanan yapım, Toplamda 6 sezon ve 284 bölümden oluşmaktadır. Halen devam eden dizinin 5.sezonu ile Netflix’te 1 Temmuz itibari ile yayınlandı. Yeni bölümlerini izlemek isteyen hayranları için bu müjdeli haberi de vermiş olalım. Dizinin her bölümü farklı bölümlere ayrılmış olarak yayınlanıyor. Dizinin İMDb puanı 5,2 olarak belirlenmiş.

Teen Titans Go konusu

Süper kahraman ev arkadaşları Robin, Starfire, Raven, Beast Boy ve Cyborg didişmekten ve rekabet etmekten vakit bulduklarında Jump City’yi kötülerden korur. Görevde olmadıkları zaman bu süper kahramanların ev arkadaşı ve dost olarak yaşadıkları hayat gençlik tuhaflıkları, endişeleri ve didişmeleriyle sıkıcı olmaktan çok uzak. Her bölümde farklı maceralara atılan Robin, Starfire, Canavar Çocuk, Kuzgun ve Cyborg, hem arkadaşlık konusunda örnek oluyor, hem de atıldıkları maceraları ile her bölüm eğlendiriyor.

Teen Titans Go karakterleri ve seslendirenler

Robin: Kendisi takımın lideridir. Çok kibirli ve güvensiz olabilir ve Starfire’a aşıktır ve onu elde etmek için her şeyi yapar. Sihiri sever.Ayrıca bazen çok gıcık olabilir. (İngilizce seslendiren Scott Menville, Türkçe seslendiren Umut Aksoy)

Yıldız Ateşi (Starfire): Tamaran’ın prensesidir. Dünyaya uyum sağlamaya çalışır. O genellikle saf ve iyimserdir ama kızgın olduğu zaman, gözleri parlak yeşil renkte olur ve gözleriyle ateş eder. Robin’e aşıktır. Blackfire adında kötü bir kardeşi vardır.
(İngilizce seslendiren Hynden Walch, Türkçe seslendiren Didem Atlıhan)

Kuzgun (Raven): Oldukça yalnız ve duygusuz bir yarı iblis kızdır. Kötü Trigon’nun kızıdr. Öfkeli olduğu zaman ise gözleri kırmızı olur. (İngilizce seslendiren Tara Strong, Türkçe seslendiren Zeynep Önen)

Canavar Çocuk (Beast Boy): (İngilizce seslendiren Greg Cipes) Parlak yeşil derili bir çocuktur. En iyi arkadaşı Cyborg’dur. Herhangi bir hayvana dönüşme yeteneğine sahiptir. Bir vejetaryen’dır ve turşu, burrito, tofu, yemeği sever. Video oyunları oynamayı ve TV izlemeyi sever. Raven’ a aşıktır.(İngilizce seslendiren Greg Cipes, Türkçe seslendiren Ahmet Taşar)

Cyborg: Cyborg pizza yemeği, suçla mücadele etmeyi ve video oyunları oynamayı sever. En iyi arkadaşı Beast Boy’dur. Cyborg yarı genç yarı robottur. (İngilizce seslendiren Khary Payton, Türkçe seslendiren Tarkan Koç)

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*