Kaos Yürüyüşü (2022) Film Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Kaos Yürüyüşü (2022) Film Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

24.01.2022
Kaos Yürüyüşü (2022) Film Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Kaos Yürüyüşü (Chaos Walking) filmi, konusu, oyuncuları, 2022, fragman, vizyon tarihi, 2, Netflix, ne zaman, izle, Tom Holland, Daisy Ridley, kitap, imdb, sinemalar gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Patrick Ness ve Christopher Ford‘un senaryosun ile Doug Liman tarafından yönetilen 2021 Amerikan yapımı distopik aksiyon filmidir. Film Patrick Ness’in aynı isimli kitap serisinden uyarlandı. Filmin başrollerinde Yıldız Savaşları 7, Yıldız Savaşları Son Jedi, Doğu Ekspresinde Cinayet gibi filmlerde izlediğimiz Daisy Ridley ve yeni Spider Man’ımız Tom Holland yer alıyor. Filmde ayrıca Mads Mikkelsen, Demián Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas ve David Oyelowo eşlik ediyor.

Chaos Walking ismi ile duyurulan film Türkiye’de Kaos Yürüyüşü ismiyle sinemada yer alacak. Başlangıçta 1 Mart 2019 tarihinde vizyona girmesi planlanan film çokça kez pandemi nedeniyle ertelenmesinin ardından 28 Ocak 2022 tarihi vizyon tarihi olarak belirlendi.

Film, vizyona daha erken giren Güney Kore, Amerika gibi ülkelerde görsel efektleri ve Ridley ve Holland’ın performanslarıyla bir miktar övgü almasına rağmen, filmin basit olay örgüsünü, düzensiz ilerlemesini ve karakter geliştirme eksikliğini nedeniyle eleştirmenlerden genellikle olumsuz eleştiriler aldı.

Toplamda 1 saat 49 dakikadan oluşan macera ve bilim kurgu türündeki film izleyenlerinden 5,8 imdb puanı topladı.

Kaos Yürüyüşü Filmi Konusu

Todd Hewitt (Tom Holland), Yeni Dünya”nın uzak bir gezegeninde insanlık için yeni bir umut arayışındadır. Ancay Yeni Dünya Noise adı verilen bir virüs nedeniyle cehenneme dönmek üzeredir. Noise virüsü ile Yeni Dünya’daki herkes birbirlerinin düşüncelerinden parçalar görmektedir. Bu durum birçok kişinin psikolojik sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Ancak Todd, Viola isimli bir kızla tanıştıktan sonra çok önemli bir keşifte bulunur. Yalnızca Viola’nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. İkili henüz keşfedilmemiş bir gezegende bilinmez bir maceraya atılmak zorundadır.

Kaos Yürüyüşü Filmi Oyuncuları (Cast)

Filmin başrollerinde Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen, Demián Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas ve David Oyelowo yer alıyor.

Karakterleri

Tom Holland – Todd
Daisy Ridley – Viola
Demián Bichir – Ben
David Oyelowo – Aaron
Kurt Sutter – Cillian
Cynthia Erivo – Hildy
Bethany Anne Lind – Karyssa Hewitt
Mads Mikkelsen – Mayor Prentiss
Nick Jonas – Davy Prentiss, Jr.
Ray McKinnon – Matthew
Vincent Leclerc – Daws
Blane Crockarell – Young Todd
François Gauthier – Charlie (as François Gauthiér)
Tyrone Benskin – Hammer

Filmin Fragmanı

Filmin Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Çokça kez pandemi nedeniyle ertelenen film 28 Ocak 2022 tarihinde sinemalarda yerini alacak.

Kaos Yürüyüşü Filmi Yorumları

ergen filmi olmasını geçtim. bu kadar saçmalık, bu kadar kötü konu işlenişini uzun zamandır görmemiştim. bence izlemek isteyip henüz izlemeyenler de görmesin bi süre daha.

  • wizardmrl

bugün izlediğim filmdir. bu kadar klişelerin olduğu sinema döneminde bence değişik bir konu işlemeye çalışmışlar ama bu konuyu işlerken,ilerleyişi klişe olarak devam etmişler.başrol olarak tom holland bence güzel seçim olmuş.genel anlamda orta segment bir film olmuş

  • sc8634

çok kötü berbat bir film.bilim kurgu demeye bin şahit ister.yönetmeni doug liman halbuki kaliteli filmler çekmiştir.olmamış.fiyasko.

  • arminius

bilim kurgu severlere bile öneremeyeceğim bir yapım olmuş maalesef. buna harcanan para ile aşı üretilseymiş keşke.

  • yarinlar yok gibi

Bu içeriğimizi de sevebilirsiniz;

Koloni (2022) Film Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Çığlık Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.