Rastgele Yazı

Karakomik Filmler 2 Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Karakomik Filmler 2 Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Karakomik Filmler 2 filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, incelemesi, yorumları, Netflix, izle, fragmanı, İMDb puanı, Cem Yılmaz filmleri, izlenir mi, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, Cem Yılmaz’ın 2019 yılında çekimi gerçekleştirdiği toplam 4 farklı dilimden oluşan Karakomik Filmler’in serisinin 2. parçası olarak sinemalarda yayınlandı. 27 Haziran Cuma günü Netflix‘te yayınlanmasının ardından yeniden gündem olan ve iki farklı filmden oluşan film, Netflix Top 10’da zirveye oturdu. Deli ve Emanet adlı iki farklı kısa filmlerden oluşan yapımda Deli filminin başrollerinde Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Can Yılmaz, Cem Davran, Büşra Develi ve Emin Gürsoy eşlik ediyor. Emanet filminde ise Çağlar Çorumlu, Tansu Biçer, Özge Özpirinçci ve Celil Nalçakan yer alıyor. Film kimi kesimler tarafından beğenilirken kimi kesimler tarafından da Cem Yılmaz tarzı olmadığı şeklinde eleştiriliyor.

Karakomik Filmler 2 (Deli- Emanet) Konusu

Deli filmi konusu

Âşık olduğu kadına bir türlü açılamayan taksi şoförü Güven, istemeden bir suça bulaşır ve kısa süre sonra kendisini tuhaf karakterlerle dolu bir akıl hastanesinde bulur. Akıl hastanesinde kendisi kurtaracak formüller arayan Güven, bu çabalarında tam başarılı olduğunu sanırken bambaşka bir hayatın kapılarını aralayacaktır.

Emanet filmi Konusu

Dümeni gerçeküstüne ve bilincin bilinmezlerine kıran Cem Yılmaz, sıra dışı yolculuklara çıkan çeşitli karakterlerle yeniden karşımızda.

Amatör dansçı Birol, televizyonda yayınlanan bir yetenek yarışmasına katılıp yıldız olma hayalleri kurar. Ancak esrarengiz gerçekler bu rüyasına engel olur.

Karakomik Filmler 2 (Deli-Emanet) Oyuncuları ve karakterleri

Deli filmi oyuncuları ve karakterleri

Cem Yılmaz – Güven
Büsra Develi – Meral
Özkan Ugur – Tuncay
Cem Davran –
Emin Gürsoy – Polis

Murat Dündar –

Emanet filmi Oyuncuları ve karakterleri

Cem Yılmaz – Birol
Çaglar Çorumlu – Ayhan
Özge Özpirinçci – Deniz / Bahriye
Necip Memili
Tülin Özen-Nuray
Celil Nalçakan
Saba Tümer
Gülden Avşaroğlu – Selma
Zafer Algöz – Fahri
Seda Bakan
Tansu Biçer – Selim
Senol Demir – Eskici
Emine Mine Güven – Erol Kaynana
Ozan Güven – Köpek Sahibi
Acun Ilıcalı

Film Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*