Temmuz Ayında Vizyona Girecek Filmler 2020 | Vizyondakiler - Yorum Güncel

Temmuz Ayında Vizyona Girecek Filmler 2020 | Vizyondakiler

24.06.2020
Temmuz Ayında Vizyona Girecek Filmler 2020 | Vizyondakiler

Temmuz’da vizyona girecek filmler 2020 araması son zamanların en çok merak edilen sorularından biri oldu. Temmuz ayında vizyona girecek filmler, Temmuzda yerli filmler, 2020 vizyona girecek filmler, 2020 Temmuz Vizyondakiler, 2020 vizyona girecek türk filmleri, sinema filmleri, 1 Temmuz’da vizyona girecek filmler, vizyondakiler, vizyona girecekler gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

2020 yılı birçok sinema filmi için oldukça zengin geçecek bir yıl olması bekleniyordu. Ancak son dönemde dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle birçok filmin vizyon yayını durduruldu, birçok filmin de vizyon tarihi ertelenmesi gerekti. Black Widow, Tenet, Wonder Woman 1984 ve Matrix 4 gibi birçok film bu süreçten etkilenen yapımlardan oldu. Bu duruma film yapımcılarından çok izleyicilerin üzüldüğü de kuşkusuz bir gerçek.

Temmuz Ayında Vizyona Girecek Filmler Hangileri?

Bugün yapılan açıklamaya göre Normalleşme Süreci kapsamında sinema salonlarında gerekli tedbirler de alınarak 1 Temmuz itibari ile açılmasına karar verildi. Bu açıklamanın ardından vizyona girmesi beklenen filmlerini merak etmeye başladı. Temmuz ayında en çok çıkması beklenen filmlerin yanı sıra vizyondan kalkmış eski filmlerin de yeniden gösterime gireceğini de hatırlatalım. İşte Temmuz ayında vizyona girecek filmler (2020)…

Temmuz Ayında Vizyona Girecek Filmler | 2020

3 Temmuz 2020

I Still Believe (Aşka İnan)

Oyuncular : Britt Robertson, K.J. Apa, Shania Twain

Konusu: I Still Believe, müzik yıldızı Jeremy Camp’in gerçek yaşam öyküsünü konu ediyor

Bayi Toplantısı

Yönetmen Bedran Güzel

Oyuncular :Onur Buldu, İbrahim Büyükak, Büşra Pekin, Doğu Demirkol

Konusu: Bayi Toplantısı için Anadolu’dan İstanbul‘a gelen üç beyaz eşyacının hayatı üç günde ne kadar karışabilir? Namık, Adem ve Sadık hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşarken yolları bir bayi toplantısında kesişir. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir planın içinde bulurlar. Üç bayinin kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ve hızlı hareket etmekten başka şansları yoktur.

10 Temmuz 2020

Kızım Gibi Kokuyorsun

Yönetmen Olgun Özdemir

Oyuncular: Clémence Verniau, Çağlar Ertuğrul, Yılşen Özdemir

Konusu: Olgun Özdemir’in yazıp yönettiği Kızım Gibi Kokuyorsun, geçmişlerinde kayıplar yaşayan Beatrice, Hevi ve İbrahim’in bir motelde tanışmaları sonrası yaşananları konu ediniyor.

Penguenler Takımı Uzayda

Yönetmen James Snider

Konusu: Penguenler takımı güçlerini eski dostları uzay muhafızları takımıyla birleştirip daha güçlü bir şekilde yola devam ederler.Muhteşem ve rengarenk yıldız sistemlerinden geçip yeni dostlar edinirler ve uğradıkları her gezegende düşmanlarının izini sürerler.Bakalım Penguenler takımı maceralı uzay yolculuğunda peşlerine düşen gizemli düşmanlarını bulabilecekler mi?

17 Temmuz 2020

Nuh Tepesi

Yönetmen Cenk Ertürk

Oyuncular: Haluk Bilginer, Ali Atay, Mehmet Özgür

Konusu: Ömer(Ali Atay), eşi Elif’le (Hande Doğandemir) zor günler yaşamaktadır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseder. Yıllardır görmediği babası İbrahim(Haluk Bilginer) bir gün Paris’ten döner. Ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. Ömer’den kendisini köyüne götürmesini ister. Orada, İbrahim’in çocukken diktiğini iddia ettiği ve ölünce altına gömülmek istediği bir ağaç vardır. Köydekiler ise bu ağacın Nuh Peygamber tarafından dikildiğine ve altında edilen duaların kabul olduğuna inanırlar.

24 Temmuz 2020

Mulan

Yönetmen Niki Caro

Oyuncular: Yifei Liu, Donnie Yen, Jason Scott Lee

Konusu:Çin İmparatoru, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı savunmak için her aileden bir erkeğin İmparatorluk Ordusu adına savaşması konusunda karar çıkarınca, onurlu bir savaçının en büyük kızı Hua Mulan, hasta babasının yerine geçer. Bir erkek kılığına bürünen Mulan, Hua Jun adıyla her adımında test edilir; bu macerada Mulan, içsel gücüne güvenmeli ve gerçek potansiyelini kucaklamalıdır.

Tenet

Yönetmen Christopher Nolan

Oyuncular: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki

Konusu: Christopher Nolan’ın büyük bütçeli yeni filmidir. Çekimlerinin bir kısmı Estonya’da gerçekleşen filmin kadrosunda Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh ve Michael Caine gibi ünlü isimler yer alıyor.

SüngerBob KarePantolon: Firarda

Yönetmen Tim Hill

Konusu: SüngerBob’un sevgili evcil hayvanı salyangoz Gary, salyangoz uykusuna yattıktan sonra SüngerBob ve Patrick, onu eve geri getirmek için Kayıp Şehir Atlantik’e doğru destansı bir maceraya çıkarlar.

Mürit

Yönetmen Severin Fiala, Veronika Franz – Oyuncular: Riley Keough, Jaeden Martell, Lia McHugh

Konusu: Film, Brezilya’daki bir su altı şehrine dalış düzenleyen beş sırt çantalı gezgine odaklanıyor. Çok geçmeden yalnız olmadıklarını fark eden gençler, sinirli bir köpek balığı ile birlikte su altı mağaralarında mahsur kalıyor.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR