Kardeş Kardeş Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kardeş Kardeş Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kardeş Kardeş (Mio fratello mia sorella) Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, fragman, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix İtalya Orijinali filmdir. Filmin süresi 1 saat 50 dakikadan oluşan film, dram türünde yer alıyor.

Filmin yönetmenliğinde Roberto Capucci üstlenirken, senaryosunu da Roberto Capucci kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Caterina Murino, Alessandro Preziosi, Frank Gerrish, Ludovica Martino ve Claudia Pandolfi gibi isimler yer alıyor. Film İtalya’nın başkenti Roma’nın Lazio bölgesinde çekildi.

Filmin orijinal adı: Mio fratello mia sorella

Kardeş Kardeş Filmi konusu

Filmin konusu, Nik babasının vasiyeti üzerine kardeşi Tesla ve yeğenleriyle beraber yaşamak zorunda kalır. Bu iki kardeş ve çocuklar, aile olabilmek için farklılıklarını aşmaya çalışır.

Tesla ve erkek kardeşi Nik, babalarının ölümü üzerine, birbirlerini yirmi yılı aşkın bir süredir görmeseler de, tek bir veraset anlaşması nedeniyle aynı çatı altında bir yıl birlikte yaşamak zorunda kalırlar. Tesla’nın çocukları da evde yaşıyor: Kadının hayatını adadığı, obsesif ve boğucu bir korumayı adadığı, son derece işlevsel şizofreni hastası, çok yetenekli bir çellist Sebastiano ve zor ve çelişkili bir ilişkisi olan Carolina. Zor bir arada yaşama, karşıt kutuplarda iki kardeş olan Nik ve Tesla arasındaki çatışmaları ve sürekli kavgaları ve Nik ile yeğeni Sebastiano arasında beklenmedik bir şekilde güçlü bir bağın doğuşunu tetikleyecektir. Zamanla herkes yavaş yavaş bir denge bulacaktır, ta ki bir dizi olay karakterlerin korkuları ve sırlarıyla başa çıkmalarına, kendilerini, duygusal ve aile bağlarını affetme ve kabullenme yolunda zorlu bir yolculuğa çıkmasına neden olana kadar.

Kardeş Kardeş Filmi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Caterina Murino, Alessandro Preziosi, Frank Gerrish, Ludovica Martino ve Claudia Pandolfi gibi isimler yer alıyor.

Caterina Murino – Giada
Alessandro Preziosi – Nick
Frank Gerrish – Federico
Ludovica Martino –
Claudia Pandolfi – Tesla
Stella Egitto – Emma
Fausto Morciano –
Francesco Cavallo – Sebastiano

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.