Katla Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Katla Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Katla dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, imdb puanı, ekşi yorumları, Netflix dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Katla Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Katla dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, imdb puanı, ekşi yorumları, Netflix dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Haziran 2021‘de Netflix tarafından yayınlanacak olan Netflix İzlanda yapımı dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan yapım, Baltasar Kormákur tarafından yaratıldı. Dizinin yönetmenliğini Baltasar Kormakor, Börkur Sigþórsson ve Thora Hilmarsdottir gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Ólafur Egilsson, Sigurjón Kjartansson ve Baltasar Kormákur kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Guðrún Ýr Eyfjörð, Íris Tanja Flygenring, Ingvar Sigurdsson, Aliette Opheim ve Þorsteinn Bachmann gibi isimler yer alıyor. İzlanda yapımı olan dizi, tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Katla konusu

Dizinin konusu, Buzul altındaki Katla Yanardağı’nın korkunç bir şekilde patlamasıyla erimeye başlayan buzun içindeki gizemli unsurlar, yakınlardaki kasaba halkının hayatını alt üst eder. Bir yanardağ patladığında ne olduğunu asla bilemezsiniz. İzlanda kasabası Vik’in nüfusu, Katla yanardağının patlamasından bir yıl sonra bununla yüzleşmek zorunda. Aniden kasaba parçasını rahatsız eden gizemli olaylar yaşıyorlar. Buzul altı yanardağı Katla’nın şiddetli patlamasından bir yıl sonra, küçük Vik kasabasındaki barış ve huzur dramatik bir şekilde bozulur.

Katla oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Guðrún Ýr Eyfjörð, Íris Tanja Flygenring, Ingvar Sigurdsson, Aliette Opheim ve Þorsteinn Bachmann gibi isimler yer alıyor.

Guðrún Ýr Eyfjörð – Gríma
Íris Tanja Flygenring – Ása
Ingvar Sigurdsson – Þór
Aliette Opheim – Gunhild
Þorsteinn Bachmann – Gísli
Sólveig Arnarsdóttir – Magnea
Birgitta Birgisdóttir – Rakel
Helga Braga Jónsdóttir – Vigdís
Agata Árnadóttir Coadou – Young Gríma
Skúli Gautason – Kári
Guðrún Gísladóttir – Bergrún

Katla dizisi ne zaman yayınlanacak?

Dizi 17 Haziran 2021’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak.

Dizi Yorumları

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 2 Average: 4.5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.