Kendi Yolumda Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

24.11.2022
Kendi Yolumda Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Kendi Yolumda filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Yahşi Batı”, “G.O.R.A.” ve “Vizontele” gibi başarılı filmlere imza atan Ömer Faruk Sorak‘ın yönetmenliğini yaptığı yerli yapım komedi filmidir. Senaryosu Ali Kobanbay tarafından kaleme alınan filmde Adana’ya giden Gökhan Özoğuz‘un bambaşka bir hayata uyanmasıyla birlikte başına gelen olaylar anlatılıyor. “O Şimdi Mahkum” ve “O Şimdi Asker” filmlerinde rol alan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz‘un başrolünde yer aldığı filmde Ufak Tefek Cinayetler‘in başarılı oyuncusu Gökçe Bahadır da rol alıyor.

Çekimleri Adana’da gerçekleştirilen film toplam 1saat 30 dakikadan oluşuyor. Film Athena sanat yapımcılığında 25 Kasım 2022‘de vizyona girecek.

Kendi Yolumda Filmi Konusu

Yolu Adana’ya düşen Gökhan Özoğuz, burada gittiği tamircide çırak olarak çalışan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali de müzik sevdasıyla yanıp tutuşan ve besteler yapan bir gençtir. Yaptığı müziği Gökhan Özoğuz’a gösteren genç ondan bu işin peşini bırakmaması gerektiğinin öğüdünü alır. Ömer Ali’nin “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusu, Gökhan’ın bilinçaltına kazınır. Arabasının tamir edilmesini beklerken uyuya kalan Gökhan, rüyasında Ömer’in sorduğu sorunun etkilerini görür. Gökhan artık Adana’da bir tamirci çırağıdır…

Kendi Yolumda Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ve kardeşi müzisyen Hakan Özoğuz yer alıyor. Ayrıca “Müslüm” filminde rol alan usta oyuncu Erkan Can’ın yanı sıra Gökçe Bahadir, Ferit Aktuğ, Tamer Levent, Okan Çabalar, Şebnem Bozoklu, Muhammed Cangören, Tuncer Salman, Özkan Ayalp, Ferdi Sancar, Suzan Aksoy, Çağatay Aras ve Elif Aşık gibi bilindik isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Gökçe Bahadir – Zeynep
Erkan Can – Saffet
Gökhan Özoguz – Ömer Ali
Hakan Özoğuz
Ferit Aktug – Kurtuluş
Tamer Levent – Şükrü
Okan Çabalar – Bahattin
Sebnem Bozoklu
Muhammed Cangören
Tuncer Salman – Abdullah
Özkan Ayalp – Yaşar
Ferdi Sancar
Suzan Aksoy – Ismet
Çağatay Aras – Serkan
Elif Aşık – Türkan

Film Fragmanı

Kendi Yolumda Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Pandemi sebebiyle vizyon tarihi geciken film 25 Kasım 2022’de vizyona girecek.

Kendi Yolumda Film Yorumları

baya keyifli film olacak gibi duruyor fragmanına bakılırsa.

kuzgunumtra

kadrosunda abuzer kömürcü’yü gördüğümde mutlu etmiş film. 90’ların ikinci, 2000’lerin ilk yarısından kalma bir havası olacak gibi yönetmene ve kadroya bakılırsa. umarım güzel bir iş çıkmıştır ortaya.

buford tannen

athena gökhan’ın da oynadığı ve çekimleri bittiğinde gösterime girer girmez izleyeceğim film.

jeapiin

Vizyondaki filmler ilginizi çekebilir;

Tehlikeli Oyun Film 2022 Konusu Oyuncuları

YORUMLAR