Kin Dizi | Konusu | Oyuncuları | AMC+ Dizileri

Kin dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, AMC+ Dizileri IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

21.09.2021
Kin Dizi | Konusu | Oyuncuları | AMC+ Dizileri

Kin (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, AMC+ Dizileri IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

9 Eylül 2021‘de AMC+ adlı platform tarafından yayınlanmaya başlayan ABD yapımı dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizinin yönetmenliğini Diarmuid Goggins ve Tessa Hoffe gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Ciaran Donnelly ve Peter Mckenna kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Charlie Cox, Clare Dunne, Aidan Gillen, Emmett J Scanlan, Maria Doyle Kennedy ve Sam Keeley gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de bine yakın oy aldı ve 8,0‘lık puana sahip oldu. Suç ve dram türünde yer alan dizi her hafta bir bölüm olarak yayınlanıyor.

Kin Dizi konusu

Dizinin konusu, Bir çocuk öldürülmüştür ve ailesi kendilerini çete savaşının ortasında bulur. Bu uluslararası kartele karşı ailenin kazanması imkansızdır. Bahsi geçen kartel David ve Goliath’ın ta kendisidir. Silahı ya da paraları yoktur. Kinsella’lar işlerinde başarısızlaşırken kalelerinde kısılı kalırlar. Ama kartelde olmayan bir şey onlarda vardır: Soylarının ve aile üyelerinin arasındaki kırılamaz bağ.

Kin Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Charlie Cox, Clare Dunne, Aidan Gillen, Emmett J Scanlan, Maria Doyle Kennedy ve Sam Keeley gibi isimler yer alıyor.

Charlie Cox – Michael Kinsella
Clare Dunne – Amanda Kinsella
Aidan Gillen – Frank Kinsella
Emmett J Scanlan – Jimmy Kinsella
Maria Doyle Kennedy – Bridget ‘Birdy’ Goggins
Sam Keeley – Eric ‘Viking’ Kinsella
Yasmin Seky – Nikita Murphy
Ciarán Hinds – Eamon Cunningham
Hannah Adeogun – Anna Areoye
Neill Fleming – Dotser Reid
Thommas Kane-Byrne – Francis ‘Fudge’ Flynn
Ryan Lincoln – Isaac ‘Kem’ Kemela

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.